[Vand] Elemente Tuning Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Vand] Elemente Tuning Logan

    Se vinde:

    Body-kit Pilot Dynamic Style (format din bara fata si bara spate), vopsit alb, cu plasele negre. Se afla intr-o stare buna, doar bara fata necesita o mica reparatie (atinsa in partea de jos). Se schimba cu bare Dacia Logan vopsite alb (altfel nu accept) in stare foarte buna + diferenta de 450 ron. (atentie, o bara este 550 ron, cu tot cu vopsea, investitia ajunge la peste 1200 ron). La kit pot da pentru inca 150 de ron si pragurile laterale (atentie, pragurile m-au costat SH 100 ron, au fost reparate si vopsite, dar acum mai necesita o revopsire ca nu e culoarea buna).

    Jante aliaj Rh Artec 4x100 cu inel de centrare pentru Dacia Logna (in general pentru Renault). Dimensiuni: 7Jx15" ET37. Pret: 1000 ron (am dat 1200 ron in martie anul trecut si sunt in aceeasi stare - au fost aduse din Germania)

    Se vinde toba sport WM Sport, adaptata pentru Dacia Logan. Toba are silencer home-made. Prinderea m-a costat 100 ron. De aceea, la vanzare se procedeaza astfel: cumparatorul o sa imi dea toba lui stock si 100 ron si plateste sudarea celor 2 tobe pe cele 2 masini. El va primi toba sport + toba mea stock (Care nu are carligul de prindere, fiind atasat celei sport). Sudarea celor 2 tobe ca costa in jur de 40-50 ron. http://www.youtube.c...h?v=5w0C8RuZyrI asta e toba.


    Contact (pentru negociere si poze) Y!M:iamag67

    Toate preturile se negociaza la fata locului si daca cineva spune ca nu merita, ii dau dovada cat costa fiecare lucru pe net .


    PS: voi mai reveni cu produse, atunci cand imi dau seama ce se mai poate vinde


    Prefer sa dau piesele cat mai aproape de Braila.

    Poze: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=762


    Am citit regulamentul si sunt de acord cu el.
    sigpic

  • #2
    what the f*** ce faci ma Gicule.. a dat nebuneala in tine. un UP de la mine ... pacat ca le dai.. spor la vanzare

    Comment


    • #3
      Se mai dau doar toba si jantele .

      Restul inca le mai tin la pastrare
      sigpic

      Comment


      • #4
        Sus cu toba si jantele!
        sigpic

        Comment


        • #5
          Up cu toate!!!
          sigpic

          Comment


          • #6
            Ramase doar toba si jantele!
            sigpic

            Comment


            • #7
              Se inchide!

              S-au dat si jantele, a ramas doar toba, pe care o pastrez .

              Se inchide! am cumparat
              Last edited by iamagi; 6 November 2010, 21:15. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google