Servicii Vulcanizare Pentru Bucuresti La Preturi Mici

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    am schimbat si eu azi 4 gume , foarte liber , au lucrat baieti bine si curat.
    Attached Files

    Comment


    • #92
      Originally posted by dsign View Post
      acum nu trebuie sa-ti tragi de urechi angajatii, se mai intampla sa fie si aglomeratie. Plus ca de la un vulcanizator nu te astepti sa aibe educatie si stil de "customer care agent". Colegul nostru era in graba, la voi poate era imbulzeala, se mai intampla...

      Mie spre exemplu mi-au spus baietii ca nu-mi echilibreaza rotile de aliaj pentru ca pe frig nu se lipeste plumbul... Au facut echilibrarea totusi, dar numai dupa ce am insistat ca eu raspund... Plumbul e si astazi pe roti si daca mai am de facut ceva service de roti, tot acolo vin
      de ce ii consideri pe vulcanizatori niste oameni needucati?

      Originally posted by brinco218 View Post
      am cumparat astazi de la ei 4 pneuri 195/60 r15 88v. S-a chinuit putin cu montarea cauciucurile pe jante, dar in rest am fost multumit. Garantie 24luni bine venita. Ar fi bine sa angajati mai multi oameni ca pierdeti clientii care se gravesc
      asteptati la rand si nu mai o dati in diverse ca va grabiti.

      Originally posted by stefan.dse View Post
      am fost astazi la voi sa schimb cauciucurile de pe masina.
      Erau in pauza baietii, nu aveau nici un client, norocul meu pentru ca dupa mine in 5-10 minute au mai venit inca 4 masini.
      N-am motive sa nu fiu multumit... Cand va fi nevoie voi reveni!
      si aveai pretentia sa se ridice de la masa sa iti faca tie presiunea.bv tinere
      Last edited by vali007; 11 August 2011, 09:53. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #93
        Bai putzoi, nu stiu cine esti si de ce ai aparut, insa n-am zis ca vulcanizatorii sunt niste oameni needucati, ba chiar ii respect si am si prieteni printre ei. Daca stau bine sa ma gandesc, nu prea le-a placut scoala, asa ca nu e nevoie sa intri pe topicul asta ca si user nou si sa tipi la noi. Ai venit sa faci ordine? Nu faci nimic altceva decat sa agiti lucrurile.


        Vulcanizarea de care vorbim aici este una de bun simt, cu preturi bune si baieti de treaba. Mergi si arunca-ti mizeria in alta parte.,
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • #94
          Originally posted by dsign View Post
          Bai putzoi, nu stiu cine esti si de ce ai aparut, insa n-am zis ca vulcanizatorii sunt niste oameni needucati, ba chiar ii respect si am si prieteni printre ei. Daca stau bine sa ma gandesc, nu prea le-a placut scoala, asa ca nu e nevoie sa intri pe topicul asta ca si user nou si sa tipi la noi. Ai venit sa faci ordine? Nu faci nimic altceva decat sa agiti lucrurile.


          Vulcanizarea de care vorbim aici este una de bun simt, cu preturi bune si baieti de treaba. Mergi si arunca-ti mizeria in alta parte.,
          tu ai comentat la adresa lor nu eu bai putza

          Comment


          • #95
            Tipic romanesc....servicii de rahat, cu "manageri" inchipuiti, plini de ifose.
            Usor usor businessul moare, nu trebuie decat un mic sut in cur, dupa cum se merita.

            Voi nici pana acum n-ati inteles ca odata ce ti-a intrat un client trebuie sa-i lingi si curul, ca sa se intoarca si sa fie multumit?
            Eu n-am apelat niciodata la o vulcanizare, pentru ca am un service la care ma duc constant, insa daca as apela si ati face figuri de mari "barosani" as matura putin cu voi, cat sa simtiti sula in coaste suficient de adanc, si sa intelegeti ca nu aveti de ce sa faceti figuri mai ales cand mai mult ca sigur nu sunteti cu toate treburile in regula.

            Stii cum e sa dai declaratii aiurea pe la politie si sa te frece ANPC-ul? Nu cred ca ai dat pana acum cu nasul de situatia asta, mare "manager", ca altfel nu faceai figurile astea.

            PS: si da, vulcanizatorii in parte, sunt niste needucati cu ifose si figuri.

            Comment


            • #96
              asta sigur e un angajat care si`a facut cont aici , vazand ca i sa ranit orgoliul , zicandui needucat.

              Comment


              • #97
                In curand o sa aflam si cine esti, si daca esti vreun sef p-acolo, ne retragem colaborarea. Nu uita ca doar de la mine maninci un salariu baban (ti-am adus cele 3 masini pentru lucrari ample, una din ele detine 4 seturi de roti...) Daca esti angajat, cam nasol pt tine.
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • #98
                  Originally posted by JanteAliaj View Post
                  si aveai pretentia sa se ridice de la masa sa iti faca tie presiunea.bv tinere
                  Am zis ca erau in pauza (adica nu aveau clienti), nu am zis ca erau la masa.
                  Si chiar daca ar fi fost asa... esti in timpul programului de lucru, daca vine clientul lasi mancarea si il servesti, ca doar nu astept eu pana iti termini tu de infulecat shaorma.

                  Nu era vorba sa imi verifice presiunea, ci sa-mi puna alte anvelope pe jante (postul ala al meu e din luna mai).

                  Presiunea in roti am verificat-o in cu totul alta zi, luna trecuta, in iulie.
                  Ori esti angajat la vulcanizare ori esti prieten cu vreun baiat de acolo, altfel nu imi ziceai mie de presiune, n-aveai de unde sti.
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    s au dus vremurile cu zicala:clientul nostru stapanul nostru,acum se face totul in graba,mult cantitativ si de proasta calitate.traim in Romania...

                    Comment


                    • Originally posted by geooox View Post
                      bine ai zis veneam ... acel citat de care ai amintit a fost valabil atunci insa pe parcurs ... dupa cele intamplate nu am sa mai vin niciodata !
                      Originally posted by CataFOF View Post
                      asta sigur e un angajat care si`a facut cont aici , vazand ca i sa ranit orgoliul , zicandui needucat.
                      tinere vezi ca nu sunt angajat acolo.si daca i-a facut needucati a vorbit in general si la adresa la toti vulcanizatori din pacate.u cum ai reactiona daca cineva ar zice ceva despre meseria care o practici si mai mult despre cei ce o practica.nu mai generalizati.daca vorbim de baietii de la sebastian vorbiti despre ei nu mai generalizati ca alti sunt de treaba.

                      va salut si chiar nu am vrut sa zic ceva urat de cineva pe aici dar cand vad atata nesimtire ma doare capu!!!!

                      Originally posted by stefan.dse View Post
                      Am zis ca erau in pauza (adica nu aveau clienti), nu am zis ca erau la masa.
                      Si chiar daca ar fi fost asa... esti in timpul programului de lucru, daca vine clientul lasi mancarea si il servesti, ca doar nu astept eu pana iti termini tu de infulecat shaorma.

                      Nu era vorba sa imi verifice presiunea, ci sa-mi puna alte anvelope pe jante (postul ala al meu e din luna mai).

                      Presiunea in roti am verificat-o in cu totul alta zi, luna trecuta, in iulie.
                      Ori esti angajat la vulcanizare ori esti prieten cu vreun baiat de acolo, altfel nu imi ziceai mie de presiune, n-aveai de unde sti.
                      cumetre daca tu nu stii unde se afla rezerva la masina ta inseamna ca nimeni nu stie!!!!
                      am mai fost si noi pe la vulcanizari cu cazanele noastre.dak tu nu ai fost e naspa!!iti urez o seara buna si mai verifica si tu presiunea ca este gratis la sebastian asta in cazul in care nu vrei sa dai 2 lei mai e o varianta OMV.O SEARA BUNA ITI DORESC
                      Last edited by JanteAliaj; 17 August 2011, 00:24. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • @JanteAliaj
                        Domnu' vezi ca faci niste afirmatii nefondate, cred ca ma confunzi... ia zi, care e problema ta de fapt?
                        sigpic

                        Comment


                        • Problema lui e ca vrea sa ne demonstreze ca vulcanizatorii ie bajetsi educatzi, insa nu face altceva decat sa ne arate ca nu prea a trecut pe la scoala, mai ales pe la Educatie Civica si Gramatica Limbii Romane.
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Am achizitionat aseara cauciucuri Michelin a4 foarte promti baieti si preturi mai mult decat ok . Am sa revin cu placere .
                            sigpic

                            Comment


                            • Ce preturi mai aveti pentru schimbarea a 4 anvelope pe 15

                              Comment


                              • vreau sa cumpar 2 anvelope de iarna 195/65/15 ce preturi aveti la ele si de montat pe masina 4 buc cat costa?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google