Confectionam Mansoane Din Piele Naturala - Schimbator,frana

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am primit coletul, bine impachetat numa ca avea o mica pata mansonul de 1*1.5cm se vede si in pozele de mai sus. Per total destul de multumit.

    Comment


    • Cosminache daca desfac cotiera o poti face din piele neagra cu rosu la fel ca cea originala,cu custurile alea duble?
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • neajiji: am vazut in poza despre ce e vorba, cred ca acolo jos te referi. daca este vizibila dupa montaj zona aia, iti putem face alta husa.

        savoiu_rf 82: am desfacut eu o cotiera autospeed pe care o aveam pe-acasa, cred ca seamana cu cea de logan. o sa incerc saptamana asta sa vad cum iese imbracatura

        Comment


        • Ok poate reusesti sa pui si o poza sa vad cum a iesit?
          SRF TARGOVISTE

          Comment


          • Ai pm! Aștept răspuns.

            Comment


            • Ieri a ajuns coletul.Arata bine pe frana de mana si este si placuta la atingere.

              Comment


              • se demonteaza greu frana de mana ptr a pune un astfel de manson? dar de pus la loc? ce trebuie sa mai dau jos ptr a putea ajunge la frana de mana?
                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                Comment


                • lucialina: frana de mana nu trebuie demontata, se poate pune imbracatura la fata locului.

                  wertys_poi: incerca sa gasesc ceva potrivit pentru ce-ti trebuie.

                  savoiu_rf 82: pun poze cu cotiera chinezeasca la care am schimbat musamaua cu piele neagra si am cusut-o cu rosu.
                  Attached Files

                  Comment


                  • Arata bine. Un pret pentru cotiera+schimbator+frana de mana?

                    Comment


                    • Mai trebuie volan și e gata setul.

                      Comment


                      • Originally posted by nsa View Post
                        Arata bine. Un pret pentru cotiera+schimbator+frana de mana?
                        Schimbatorul de viteza: 37 lei dar vreau sa-i schimb design-ul.
                        Frana de mana este 36 lei
                        Cotiera ca a mea AutoSpeed 37 lei
                        Voi face in curand si un mic tutorial despre cum se desface cotiera

                        Comment


                        • Eu am alt model de cotieră, mă bate gândul să ți-o trimit și să mi-o îmbraci. Arată bine de tot lucrările tale!

                          Comment


                          • pune o poza cu cotiera sa vad ce model e si cata piele intra

                            Comment


                            • Ăsta e obiectul!
                              Attached Files

                              Comment


                              • se poate face daca se pot demonta partile care vor fi imbracate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google