Confectionam Mansoane Din Piele Naturala - Schimbator,frana

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da e de pe Laguna2.Lipesc eu ramele.Iti trimit adresa pe pm.

    Comment


    • Cosminache nu ai vreo cotiera partea de sus facuta cu piole sa mi-o trimiti si ti-o trimit eu pe a mea sa o faci tu cum am schimbat si maciuliile la schimbatorul de viteza imi trimiteai una facuta si cand primeam coletul ti-o trimiteam eu pe a mea impreuna cu banii?!
      Last edited by valeriuciprian; 1 June 2012, 22:08.
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • nu am cotiera facuta deja

        Comment


        • Am inteles deci trebuie sa ti-o trimit pe a mea!
          Last edited by valeriuciprian; 1 June 2012, 22:08.
          SRF TARGOVISTE

          Comment


          • Am ridicat azi coletul,foarte multumit de calitate.Recomand.

            Comment


            • Cosminache in cat timp este gata cotiera daca ti-o trimit miercuri dimineata?
              Last edited by valeriuciprian; 1 June 2012, 22:08.
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • cotiera este gata intr-o zi de cand o primesc. restul depinde de posta sau curier.

                Comment


                • Salut! Ai un mesaj pe PM si de la mine. Multumesc!
                  Prestige PH2 16v

                  Comment


                  • Cosmine pe langa cei 37 de lei cat mai costa taxa postala dus intors pentru cotiera partea care vine imbacata in piele?!
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • O lucrare pentru logan: manson schimbator piele neagra cusatura rosie, nuca schimbator imbracata in piele neagra cusuta cu ata rosie
                      Attached Files

                      Comment


                      • Foarte frumoasa lucrarea!
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • buna cosminache!ma intereseaza si pe mine un manson pentru schimbator de bmw 320 E46 din piele neagra si pentru un opel astra SW din 2001 pentru schimbator si frana de mana tot din piele neagra si cusaturi negre.cand crezi ca leai putea trimite si ce pret au toate impreuna?astept un raspuns urgent!
                          Attached Files
                          sigpicPe vremuri Dracula se hranea cu fete virgine…azi, 2012 a murit de foame.

                          Comment


                          • salutare. mansonul de bmw 37 lei, setul de mansoane pentru astra este 77 lei.
                            se pot trimite cel mai devreme luni.

                            Comment


                            • salut Cosmin. ai primit piele de care am vb noi 2 atunci in mol la VL? Mihai, Sibiu

                              Comment


                              • poti sa te apuci de lucrarea de care tocmai tiam zis pentru bmw si astra si iti las pe privat adresa si numele ca sa le trimiti.dupa ce le pui la posta lasami un mesaj.
                                sigpicPe vremuri Dracula se hranea cu fete virgine…azi, 2012 a murit de foame.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google