[Cumpar]DVD Auto Si GPS

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Cumpar]DVD Auto Si GPS

    Dupa cum spune si numele topicului .. cumpar dvd auto cu ecran retractabil si gps auto minim 4.3 inch .. nu am o suma fixa .. important e sa imi placa eventualele oferte si desigur aparatele .. le cumpar ca mi s-a spart masina de 2 zile si nu imi place cum arata fara .. astept oferte !

    Am citit regulamentul si sunt de acord cu el .

  • #2
    am eu un gps uitete la anunturi la mine...este al meu personal il dau pt ca am nevoie de bani nu lam folosit de 10 ori maxim..este ca nou.
    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Comment


    • #3
      Mersi Florin pt oferta , dar cu gps-ul am rezolvat-o azi .. mi-am luat azi un Mio S555 nou din Altex .. astept oferte pt dvd ..

      Comment


      • #4
        dvd vrei doar sa iese din cutie sau vrei unul portabil pe bord?
        sigpic

        Comment


        • #5
          Vreau cu ecran retractabil .. nu dvd portabil ..

          Comment


          • #6
            am un tomtom, harta actualizata pret 150 ron daca te intereseaza da un pm
            Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

            Comment


            • #7
              care ti-ar veni mai bine ? sper sa gasesti ceea ce cauti.
              Attached Files
              sigpicTransport marfa !

              Comment


              • #8
                @iulyancosty - mersi pt oferta , dar mi-am achizitionat deja un Mio Moov S555 ..
                @mary.bia66 - Ca cel din prima poza am avut .. si tot d-ala vreau sa imi iau .. deci inca caut sa cumpar dvd auto ..

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google