De Vanzaaree !!!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De Vanzaaree !!!!!!

    salutare!!! am de vanzare 8 dif'uri JBL 4 ovale si 4 pe 16,5 !!! dar as vrea sa facem in felul urmator... dau difuzoarele toate 8 la 400 ron dar vreu sa facem schimb si de fetele de usi... adica... : eu va dau difuzoarele cu tot cu fete de usi si vreau 400ron+ fetele voastre de usi.... precizez ca difuzoarele au 3 luni timp in care nu au fost forjate si nu am avut probleme cu niciunul dintre ele dar mi s'a pus pata pe altele si vreau sa le schimb!!
    NR de tel :0730753075 persoana de contact : laurentiu
    uitati si si niste poze : astea sunt de pe partea dreapta

    PS:rog unul dintre moderatori sa mute postul acolo unde ii este locul... nu am fost atent si am l'am facut acolo unde nu trebuia.... imi cer scuze!!!
    Attached Files

  • #2
    Mutat la Anunturi Online.

    Comment


    • #3
      Ce sa zic cred ca ai postat exact unde trebuia.....la anunturi era prea multa lume ?
      Si off topic cu ce statie le amplifici pe toate??
      sigpic

      Comment


      • #4
        daca te intereseaza fete usii cunosc pe careva care vinde
        sigpic

        Comment


        • #5
          @ golan91 :cu orice aparat care scoate 4 X 50W .... tu crezi ca puterile alea care le dau producatorul alea de sute de w sunt reale? alea sunt puterile pana la care poate ajunde difuzorul ...

          Comment


          • #6
            Originally posted by gogoasha69 View Post
            daca te intereseaza fete usii cunosc pe careva care vinde
            merci mult gogoasa69 dar vroiam sa fac schimbul asta pentru ca si asa trebuie sa mai pun bani pt noile difuzoare si momentan stau cam prost...cu banutzii
            PS : pt cei din constanta se face si proba !!! pe masina mea!!

            Comment


            • #7
              Off topic, eram doar curios cu ce scula te lauzi , asa toate la un cass 4x50w cred ca e mai multa galagie decat sunet....
              sigpic

              Comment


              • #8
                @ golan91: uite daca tot vrei sa vezi scula care "a dat" in difuzoarele astea iti pun o poza :P HU'ul a fost cap de serie anul trecut
                Attached Files

                Comment


                • #9
                  Imi cer scuze ca sunt off topic .... dar tu ai avut 8 boxe pe un mp3 cu 4 iesiri fara statie??? sa inteleg ca ai avut cate 2 pe fiecare usa? cum se auzea ca si sonorizare? subwofer ceva?
                  sigpic
                  Golanca...gri-platinata...16v...105...:D---concluzie--- ma simt bine in masinuta mea:)

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by silviu_cos View Post
                    @ golan91: uite daca tot vrei sa vezi scula care "a dat" in difuzoarele astea iti pun o poza :P HU'ul a fost cap de serie anul trecut
                    a fost cap de serie acum 2 ani,dar asa este,...ramine o "scula"
                    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                    Comment


                    • #11
                      uit ca suntem in 2008!!
                      vreau sa le dau repede !!!
                      oferta : 100ron perechea (ovale sau rotunde)

                      Comment


                      • #12
                        Alea rotunde intra in locul celor originale???
                        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Stuke View Post
                          Alea rotunde intra in locul celor originale???
                          da alea rotunde au diametru de 16.5 cm... poti sa le prinzi direct in plastic (e destul de gros ) sau sa iti cumperi inele MDF ...

                          Comment


                          • #14
                            vreau si eu niste detali despre cum ai prins difuzoarele pe usile din spate ( cele rotunde ) si modelul lor.
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • #15
                              a dat pur si simplu gaura.cred
                              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google