Vand O Pereche Difuzoare Componente Magnat Dark Power 213

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand O Pereche Difuzoare Componente Magnat Dark Power 213

    Informatii despre ele:

    # 2 way compo system
    # DIN-ΓΈ 13 cm / 5,25"
    # 60 / 240 watts
    # 45-21.000 Hz

    Pentru cei ce nu cunosc ce inseamna difuzoare componente - sunt o pereche de difuzoare care au si filtre si tweetere separate,care se pot monta unde doriti in masina,sau daca aveti masina cu lacas pt tweetere...in locul celor stock.
    Difuzoarele le am montate pe loganul meu,in portierele din fata.Sunt cumparate de maxim 1 luna.Am factura si garantie la ele la importatorul autorizat magnat.Doresc sa le vand deoarece vreau sa cumpar coaxiale pe 16 cm sa nu mai stau cu tweeterele pe bord.Au fost folosite la putere mica numai pe mp3-ul auto 2x25 w rms.Sunt in stare perfecta cu exceptia unuia dintre tweetere care are sita de protectie putin indoita.Din cauza ca nu a fost prea stralucit dublul adeziv care a venit in pachet...s-a desprins tweeterul de pe bord si l-am lovit din neatentie.Nu a afectat cu absolut nimic tweeterul ci numai sita de protectie.

    Pretul lor,noi,la importator este de 220 de lei.
    Pretul meu este 170 lei nediscutabil.
    Poza este de pe net.Nu le-am facut o poza reala.
    Contact :

    - forum
    - PM
    - YM florin.pintea83
    - tel 0763607598
    Attached Files
    Pasionat auto & gadgets

  • #2
    Inca valabil.Astept doritori !

    Valabil.Pretul e fix. 170 sau nu le vand.
    Last edited by florinpintea; 30 October 2010, 11:49. Reason: Automerged Doublepost
    Pasionat auto & gadgets

    Comment


    • #3
      Inca valabil.Astept doritori !
      Pasionat auto & gadgets

      Comment


      • #4
        Se poate inchide topicul deoarece nu le mai vand.M-am hotarat sa le pastrez. Multumesc pentru gazduire !
        Pasionat auto & gadgets

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google