[VAND] Paravanturi Heko....leduri Smd....kituri Xenon

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Paravanturi Heko....leduri Smd....kituri Xenon

    vand din stoc sau la comanda paravanturi heko pt orice masina....paravanturile sunt produse in polonia....pretul unui set fata este de 110 lei iar ale unui set fata-spate 140 de lei.......mentionez ca la cele care nu sunt pe stoc se aduc pe comanda cu avans din partea d-voastra...,insa ca si termen de livrare este undeva la 30 de zile....

    leduri
    cu 4 smd...15 lei setul
    cu 5 smd...25 lei setul
    cu 9 smd...40 lei setul
    leduri tip sofit pt iluminare numar spate sau plafoniere
    led sofit 3 smd...13 lei
    led sofit 4 smd...25 lei
    led sofit 6 smd...30 lei
    placute cu 12 leduri pt iluminare interior...25 de lei


    Kit Xenon o faza (scurta, lunga sau proiectoare), 35W, 12V, balast electronic slim analogic .....200 de lei
    Kit BiXenon 2 faze (scurta + lunga), 35W, 12V, balast electronic slim analogic......250 de lei
    Kit Xenon o faza (scurta, lunga sau proiectoare), 35W, 12V, balast electronic slim digital ....230 de lei
    Kit BiXenon 2 faze (scurta + lunga), 35W, 12V, balast electronic slim digital....280 de lei
    Kit Xenon o faza (scurta, lunga sau proiectoare), 55W, 12V, balast electronic standard digital ....260 de lei
    Kit BiXenon 2 faze (scurta + lunga), 55W, 12V, balast electronic standard digital.....290 de lei
    Kit Xenon o faza (scurta, lunga sau proiectoare), 35W, 12V, balast electronic slim digital CAN BUS.....250 de lei
    Kit BiXenon 2 faze (scurta + lunga), 35W, 12V, balast electronic slim digital CAN BUS....280 de lei
    Kit Bixenon 2 faze (scurta + lunga), 35W, 12V, balast electronic midslim analogic, Lupa si Angel Eyes....450 de lei

    kit xenon o singura faza balast normal...180 de lei
    kit h4 bixenon balast normal....230 de lei


    Preturile sunt exprimate in RON, si includ TVA. Preturile sunt per kit. Toate kiturile beneficiaza de 1 an garantie.
    Fiecare kit contine 2 becuri, 2 balasturi, cabluri, elemente de prindere, schema de montaj si certificat de garantie.
    Toate kiturile sunt de fabricatie japoneza si au certificare CE si ISO9001.

    Asteptam comanda dumneavoastra. la numerele de telefon…0720037370…0762172068
    mail aikdeec@yahoo,com
    Attached Files
    Last edited by crististreulea; 30 October 2010, 12:51.
    telefon .....0762172068....
    facebook / paravanturicovorase

  • #2
    spor la vanzare
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #3
      preturi bune , de unde din romania esti ?

      Comment


      • #4
        da...mai exact din braila...si uitasem sa precizez...pt galati,craiova si bucuresti ,nu se plateste transportul...
        telefon .....0762172068....
        facebook / paravanturicovorase

        Comment


        • #5
          paravanturile alea zgarie geamul?, spor la vanzare
          sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

          Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

          Comment


          • #6
            eu am de 1 an si jumatate si nu am avut probleme...depinde foarte mult de modul de montare...
            telefon .....0762172068....
            facebook / paravanturicovorase

            Comment


            • #7
              Kit Bixenon 2 faze (scurta + lunga), 35W, 12V, balast electronic midslim analogic, Lupa si Angel Eyes....450 de lei
              o poza cu acest kit se poate ???multumesc si spor la vanzare

              Comment


              • #8
                salut...acesta este kitul care l-am avut pana acum...astept marti sa mai primesc iarasi...o sa pun atunci o poza exact modelul care o sa il am la vanzare...s-ar putea sa difere un pic fata de cel din poza.....cel putin in privinta balastelor pt xenon....o zi buna
                Attached Files
                telefon .....0762172068....
                facebook / paravanturicovorase

                Comment


                • #9
                  oferta kituri xenon

                  Kit Xenon o faza (scurta, lunga sau proiectoare), 35W, 12V, balast normal....150 de lei
                  Kit BiXenon 2 faze (scurta + lunga), 35W, 12V, balast normal....220 de lei...

                  kiturile beneficiaza de garantie scrisa 12 luni.....orice produs constatat defect se inlocuieste....
                  telefon .....0762172068....
                  facebook / paravanturicovorase

                  Comment


                  • #10
                    Paravanturile pentru logan difera de cele pe care le stim deja (DobreProd, RENAULT, etc), ca mi se par mai finute in poze ,mai mici.

                    Comment


                    • #11
                      salut...difera foarte mult.....nu ca le-as vinde eu....insa sunt mai elegante decat cele care le-ai enumerat tu mai sus....
                      telefon .....0762172068....
                      facebook / paravanturicovorase

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by cmihai View Post
                        eu am de 1 an si jumatate si nu am avut probleme...depinde foarte mult de modul de montare...

                        cum se monteaza?
                        "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                        Comment


                        • #13
                          se prind in chederul de la geam cu cleme...uite aici un filmulrt sa vezi exact....

                          HEKO - owiewki samochodowe, wind deflector, wind deflector for car, osłony, listwy, pleksi, PMMA, motoryzacja
                          telefon .....0762172068....
                          facebook / paravanturicovorase

                          Comment


                          • #14
                            Astazi am primit chitul xenon pt proiectoare si sunt foarte multumit nu au nici o problema,o sa revin si cu o poza diseara

                            AI UN UPPPPPPPPP DE LA MINE
                            Logan PH2 - 1.6,16v
                            Logan PH1 - 1.6 MPi

                            Comment


                            • #15
                              sa il stapanesti sanatos....mersi de recomandare

                              pe stoc kit bixenon cu lupa si angel eyes alb....pret 450 de lei...garantie 12 luni...
                              Last edited by cmihai; 4 November 2010, 16:26. Reason: Automerged Doublepost
                              telefon .....0762172068....
                              facebook / paravanturicovorase

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google