[VAND] Paravanturi Heko....leduri Smd....kituri Xenon

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    200 de lei este montajul.....la kitul de lupe bixenon..de garantie beneficiezi indiferent unde este montat....
    telefon .....0762172068....
    facebook / paravanturicovorase

    Comment


    • #32
      @cmihai : As vrea sa te informez ca ai facut o eroare in primul post atunci cand ai descris produsele. Un produs, indiferent de ce natura este nu poate avea Certificat ISO 9001. Acest certificat de calitate se acorda numai si numai la companii.Spre exemplu o statie ITP poate avea Certificat ISO 9001. Firma care le produce poate avea ISO 9001,dar produsul cu siguranta nu.
      Nu contest calitatea marfii pe care o comercializezi.
      Spor la vanzare!
      Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

      Comment


      • #33
        probabil asa este,nu te contrazic...asa am primit si eu de la producator.....
        telefon .....0762172068....
        facebook / paravanturicovorase

        Comment


        • #34
          Marcajul CE reprezinta dovada pentru certificare de produs in conformitate cu o serie de specificatii foarte stricte.
          Lasati omul sa-si vanda produsele si nu va legati de nimicuri (daca aveti "pofte" de-astea, mergeti in marile magazine sa va mirati de cate produse certificate ISO 9001:2000 exista, in vreme ce norma in cauza a fost revizuita acusi de 3 ani).
          The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

          Comment


          • #35
            Salut, paravanturi pentru honda cr-v 2008? nici nu stii de cand caut unele finute ca astea, sa nu modifice linia masinii...

            Comment


            • #36
              salut...exista dar trebuie sa vad ce imi vine zilele astea....nu stiu daca primesc si de crv ...pana atunci uite o poza http://www.heko.pl/produktimage.php?prodid=2448
              telefon .....0762172068....
              facebook / paravanturicovorase

              Comment


              • #37
                Da, arata super, cum facem, iti dau un avans sa ma inscrii pentru urmatoarea livrare?
                Pres ca pt logan ai tot timpul pe stoc? Ma intereseaza si pt asta....

                Comment


                • #38
                  teoretic mi-ar trebui un avans ,dar pt ca esti membru al acestui club ,nu imi trebuie......din pacate in comanda aceasta nu am de crv....comanda poate dura poate o luna,poate si mai bine.....pt logan primesc iarasi......vineri.....
                  telefon .....0762172068....
                  facebook / paravanturicovorase

                  Comment


                  • #39
                    Care e diferenta la balast intre analogic si digital ??? Kiturile fazalunga/scurta sunt cu becuri H4 ? Multumesc
                    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      balastul digital este mult mai stabil....este recomandat masinilor de generatie mai noua si care au calculator de lumini.....balastul analog la logan cel putin poate fi folosit fara nici un fel de problema.....kiturile bixenon cu lupe....au faza lunga si faza scurta....tipul becului este h4....
                      telefon .....0762172068....
                      facebook / paravanturicovorase

                      Comment


                      • #41
                        Pai si cele fara lupe ?? As fi interesat de o instalatie normala , fara lupe
                        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          si cele fara lupe tot h4 sunt....de fapt becul la logan este h4....un kit xenon h4 costa 250 de lei....
                          telefon .....0762172068....
                          facebook / paravanturicovorase

                          Comment


                          • #43
                            stoc 0...la kiturile cu lupa si angel eyes.....saptamana viitoare vine urmatorul transport....daca sunt doritori care vor sa rezerve kitul astept pm....
                            telefon .....0762172068....
                            facebook / paravanturicovorase

                            Comment


                            • #44
                              stoc nou la paravanturi.....
                              telefon .....0762172068....
                              facebook / paravanturicovorase

                              Comment


                              • #45
                                salut, m-ar interesa si pe mine 2 x kit cu lupa si xenon ... in bucuresti cine poate face montaj?? Astept PM, mersi!

                                p.s: paravanturi doar pentru fata ai ? ma intereseaza pentru un logan van! mersi
                                Last edited by fuguletz; 14 November 2010, 12:01.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google