[VAND] Bare Transversale/Pavilion Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Bare Transversale/Pavilion Logan

    [VAND] Bare Transversale/Pavilion pt. Logan
    Originale Dacia

    Cumparate in primavara.
    Vin cu manual, suruburi prindere, imbus de 5

    150 de lei

    Tudor Dale
    0742 386 338
    tudor.dale[at]gmail.com

    Livrare ca de obicei, in orice localitate prin Fan Curier
    Attached Files

  • #2
    Up !!!!!!

    Comment


    • #3
      Uuuup!!!!!

      Comment


      • #4
        Up cu barele

        Comment


        • #5
          UP we gooo !

          Comment


          • #6
            Upy!!! !!!!

            Comment


            • #7
              Salut, am câteva întrebări...

              In primul rând, vinzi și cele două suporturi de bicicletă?
              Apoi, barele în ce stare sunt? prezintă urme de rugină? (mai ales pe la șuruburi)
              Barele sunt de la vreo firmă, ceva? Întreb pentru că tatăl meu are niște bare asemănătoare (aș spune identice dar nu sunt sigur) cumpărate din târg cu 80 de lei (tot așa - manual, șuruburi, papuci de cauciuc, imbus) și acum au cam ajuns pe la 150 (dacă nu știi să negociezi cu vânzătorul). Nu spun că prețul la care le vinzi nu este corect, doar aș vrea să știu dacă au ceva în plus.

              Mulțumesc

              Comment


              • #8
                Originally posted by vladk2k View Post
                Salut, am câteva întrebări...

                In primul rând, vinzi și cele două suporturi de bicicletă?
                Apoi, barele în ce stare sunt? prezintă urme de rugină? (mai ales pe la șuruburi)
                Barele sunt de la vreo firmă, ceva? Întreb pentru că tatăl meu are niște bare asemănătoare (aș spune identice dar nu sunt sigur) cumpărate din târg cu 80 de lei (tot așa - manual, șuruburi, papuci de cauciuc, imbus) și acum au cam ajuns pe la 150 (dacă nu știi să negociezi cu vânzătorul). Nu spun că prețul la care le vinzi nu este corect, doar aș vrea să știu dacă au ceva în plus.

                Mulțumesc
                Salut
                Suporturile le-am vandut saptamana trecuta, am pus anunt si cu ele separat
                Barele nu prezinta nicio urma de rugina pentru ca masina e tinuta in garaj, acum 1-2 sapt ma uitasem la suruburi de curiozitate.
                Barele sunt cele ce le poti lua de la dealerul Dacia, NU sunt din piete. Eu dadusem in primavara 200 de lei pe ele.
                E alegerea fiecaruia daca vrea kitschuri sau vrea cele facute sa vina perfect, de la dealer, asa cum si la suporturile de bicicleta sunt in selgros, metro cu 100 lei sau sunt thule profesionale la 300-400 lei sau chiar mai multe unele modele.

                Tudor Dale

                UP!!!!!!!!!!!!!
                Last edited by thedude; 17 November 2010, 08:27. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #9
                  Uuup!!!!!!

                  Comment


                  • #10
                    ofer 100 lei

                    Comment


                    • #11
                      Deci sunt cele originale - asta vroiam sa stiu
                      Daca nu reusesc sa le iau pe ale tatalui meu, voi apela la tine...

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by vladk2k View Post
                        Deci sunt cele originale - asta vroiam sa stiu
                        Daca nu reusesc sa le iau pe ale tatalui meu, voi apela la tine...
                        Da, sunt cele originale, iti pot arata manualul de montare de la dacia si trebuie sa am si factura pe undeva.
                        Le-am luat vineri jos de pe plafon. Nicio urma de rugina, sunt impecabile (iti pot face foto..)
                        Last edited by thedude; 21 November 2010, 02:35.

                        Comment


                        • #13
                          Sold. Multumesc

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google