Cumpar Acest Plastic Din Poza

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Acest Plastic Din Poza

    Cumpar plasticul de sub aeroterma. A se verifica poza.


    poza.jpg

  • #2
    Originally posted by al3xlove View Post
    Cumpar plasticul de sub aeroterma. A se verifica poza.


    [ATTACH]233131[/ATTACH]
    salut! ma intereseaza si pe mine acelasi plastic. daca stie cineva sau are, contact 0765 72 66 79

    stima

    Comment


    • #3
      In targul Vitan ati fost? Daca nu duceti-va ca acolo gasiti si eu am luat-o tot de acolo.

      Comment


      • #4
        am eu dar este vopsit rosu...sau daca nu prelungire ph2 da mai bine.
        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Comment


        • #5
          Am eu o bucata prelungire bord cu spatiu de depozitare.Este nou cumparat de la reprezentanta Dacia.Eu am comandat la doua reprez diferite si mi-au adus amindoua si ptr ca a trebuit sa dau arvuna am ramas cu una.Tel.0763666997

          Originally posted by ph14ydy View Post
          salut! ma intereseaza si pe mine acelasi plastic. daca stie cineva sau are, contact 0765 72 66 79

          stima
          Am eu o bucata prelungire bord cu spatiu de depozitare.Este nou cumparat de la reprezentanta Dacia.Eu am comandat la doua reprez diferite si mi-au adus amindoua si ptr ca a trebuit sa dau arvuna am ramas cu una.Tel.0763666997

          Originally posted by al3xlove View Post
          Cumpar plasticul de sub aeroterma. A se verifica poza.


          [ATTACH]233131[/ATTACH]
          Am eu o bucata prelungire bord cu spatiu de depozitare.Este nou cumparat de la reprezentanta Dacia.Eu am comandat la doua reprez diferite si mi-au adus amindoua si ptr ca a trebuit sa dau arvuna am ramas cu una.Tel.0763666997
          Last edited by pecsar; 18 November 2010, 10:52. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #6
            se gasesc si la magazine piese auto.,eu am cum cu 60 ron...sunt doua modele cu buzunar in fata sau fara.,dar mai scurt....recomand cel cu buzunar
            sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google