[Vand] Suport Ochelari Nou Pentru Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Vreau si eu un suport.Mai ai?
    Cumpar volan de Duster

    Comment


    • #32
      Se monteaza usor suportul?

      Comment


      • #33
        Baiat serios.
        Recomand.
        sigpicFast&Furious
        Team CSR
        Logan Club CLUJ

        Comment


        • #34
          multumesc inca o data pentru aprecierile pozitive; pentru cei care mai doresc un astfel de suport, ii rog sa ma contacteze fie telefonic la 0741 115815 sau pe email: ralucaa81@yahoo.com. toate cele bune!

          Comment


          • #35
            Originally posted by ralucaa81 View Post
            multumesc inca o data pentru aprecierile pozitive; pentru cei care mai doresc un astfel de suport, ii rog sa ma contacteze fie telefonic la 0741 115815 sau pe email: ralucaa81@yahoo.com. toate cele bune!
            As vrea si eu sa te pot aprecia pozitiv, dar nici pana azi nu am primit suportul, desi l-am comandat de anul trecut (vezi PM-urile) si il astept inca.
            Momentan un up mentru marfa. Pentru tine insa...
            The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

            Comment


            • #36
              Si la mine a durat putin mai mult, dar a fost vina Postei. Azi am primit avizul, si pe seara ma duc sa ridic coletul.
              Multumesc mult!
              Zambeste! Maine poate fi mai rau...

              Comment


              • #37
                JR eu zic sa pui mana pe telefon si sa-l contactezi personal, pentru ca pe forum intra mai rar si nu vede asa usor pm tau. Uppppp user serios ! ! !
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • #38
                  si la mine a venit un pic mai greu , dar au fost de vina cei de la posta, pierdusera nu stiu ce, inca un UP si de la mine, om serios, posta= varza
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    am primit si eu coletul, foarte multumit, recomand cu incredere.
                    Maine daca am timp o sa-l montez. Sper sa nu fie prea complicat.

                    Comment


                    • #40
                      am montat astazi suportul. Foarte multumit. Recomand.
                      Attached Files

                      Comment


                      • #41
                        suportul se monteaza doar pe plafon,sau are posibilitate sa fie prins in tabla,dati niste detalii cei care le aveti montate,sau un link cu tutorial montaj suport ochelari
                        ca mi-as dori si eu una bucata ,daca este exact ca in poza postului
                        sigpic
                        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                        Comment


                        • #42
                          Suportul e compus din doua piese...suportul propriuzis si piesa care se introduce in locasul din tabla de sub tapiterie...ceea ce trebuie facut este sa se demonteze suportii care tin parasolarul ca sa poti lucra mai bine...si sa introduci acea piesa in locul destinat ei din plafon...apoi suportul propriuzis se prinde in acea piesa care e in componenta intregului ansamblui...eu mi-am montat dar nu am facut poze...pozitia e cam delicata pentru a face poze si pentru a si intelege ceva din ele.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            @valeriuciprian - nu pot decat sa-ti multumesc frumos pt raspunsul promt,am inteles acum cum vine,o seara frumoasa
                            sigpic
                            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                            Comment


                            • #44
                              Asta e pozitia finala?In poza 2 e o distanta nejustificata.Trebuie decupat din plafon un pic pentru a se plia mai bine si suportul sa vina la fata.
                              sigpicPasionat de MCV si natura

                              Comment


                              • #45
                                In poza 2 nu e strans surubul de tot de aceea are acel luft acolo...si trebuie decupat doar sub piciorusele de prindere...dar nu se va vedea in realitate.
                                Cu placere AGENTUL NYT ...si cand ai piesa in fata mai mult ca sigur vei reusi sa o montezi...la cum te cunosc.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google