[vand] Axa Logan 1.6

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [vand] Axa Logan 1.6

    din cate am inteles se poate folosi pe motorul de 1.4 pentru a aduce ceva imbunatatiri intrucat deschide supapele mai mult .
    Pret 200 lei .
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

  • #2
    hai sus
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      ai auzit din surse sigure treaba ca ar fi altfel decat cea de 1.4? m-as baga eu ... dar sa vad cum stau cu banii.. pana una alta spor la vanzare. mai lasi la pret?

      Comment


      • #4
        cu siguranta este alta fata de 1.4 ,si codurile sunt diferite . Si din ce m-am uitat in manual , asta de 1.6 are lift mai mare , decat 1.4 .
        Chiulasa este aceeasi si la 1.4 si la 1.6 .
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          pana la urma ce vinzi ca nu se intelege
          Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

          Comment


          • #6
            ce nu se intelege din titlu ? axa logan 1.6 ... adica axa cu came de logan 1.6 , care se poate monta si pe 1.4 si se poate obtine ceva castig de putere .
            S-a dat axa,deci se inchide .
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google