Cumpar mp3 auto.///|LPINE,SONY,CLARION,PIONEER,PANASONIC.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar mp3 auto.///|LPINE,SONY,CLARION,PIONEER,PANASONIC.

    1. Clarion clarion db 179 rmp
    2. Pioneer DEH-2920MP
    3. Sony CDX- GT215C
    4. Panasonic CQ-C1425NE .
    ASI PREFERA SA AIBA GARANTIE!

    Mp3-ul este pt un logan care are boxe fata-spate . Sony Xplod XS-F 6935 . Sony Xplod XS-F 1735 .Acuma dati si voi cu parerea care mp3 ar fi mai bun dintre cele 4.

    Bucuresti.
    Tel: 072.61.61.593.
    Attached Files

  • #2
    Sincer sa fiu......cu aceeasi problema m-am confruntat si eu la inceput. Recomandarea mea este: daca ai un buget de aprox500ron e sa mergi sa te interesezi de pioneer deh p40mp. o sa fii placut surprins de el la ce poa sa faca si e cel mai bun in arport caliate pret!!! parerea mea;)
    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

    Comment


    • #3
      Mda
      bugetul este de 350 ron..in Carrefour Clarion clarion db 179 rmp este 2.6 mil..l-am ascultat acolo si se auzea mai bine decat un Sony de 8 mil.
      Poate prind ceva bun SH.

      Comment


      • #4
        pot sa te intreb cat ai dat pe difuzoare?
        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

        Comment


        • #5
          da poti
          spate - 1.6 mil
          fata - 1.2 mil parca..sunt pe 17 cm.

          Comment


          • #6
            hmm ce sa zic alegerea clientului...eu te-as sfatui sa incerci pe be-loud.ro si baietii te ajuta sigur!! si preturile mi se par relativ mici.........
            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

            Comment


            • #7
              aha..ok mersi..mpr3-ul nu este pt mine..si nu eu am ales boxele,incerc sa ajut un prieten.

              Comment


              • #8
                Am un Pioneer ceva asemanator cu Pioneer DEH-2920MP difera culoarea cred
                Super tare are o memorie super buna, nu sare cd-ul neam, citeste un cd in maxx 10sec
                Treaba este ca nu afiseaza tot numele la melodie (da nici nu trebuie) ca il am setat sa indice folderul si numarul melodiei
                Panasonicul ala este teapa-am pe masina de munca, nu citeste bine si are un kkt de comenzi
                sigpic

                Comment


                • #9
                  da asa e.cei de la pioneer au facut treaba buna. mai ales cu amp mosfet 4x50. daca mai are si hpf, lpf te-ai scos...............
                  MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                  Comment


                  • #10
                    oki...multumesc pt info..cred k optez pt clarion sau pioneer..imi place ff mult cum se aude clarionu ala..dar nu prea imi place cum arata.

                    Comment


                    • #11
                      Eu zic sa mergi pe PIONEER...sunt mai ieftine insa calitate este FOARTE buna
                      A si mai ieftine vezi ca se gasesc la TORNADO in Vitan la targ(monteaza bine baietii de acolo)
                      Eu mi-am luat de acolo si pentru Logan si pentru Dacia 1300 si sunt foarte multumit de ele
                      Asta este sfatul meu...acum tu faci ce vrei cu banii tai

                      Comment


                      • #12
                        oki..multumesc pt informatie..maine am sa trec pe acolo.

                        Andrei21us frate esti cel mai tare..am fost azi in targ la vitan si am gasit pionee-ul la un super pret de 2.5 mil.
                        Se aude super tare..si are o gramda de functii...mersi inca o data..nu stiam de iei.

                        SE POATE INCHIDE.
                        Last edited by Cristi_Xp; 28 February 2008, 04:35.

                        Comment


                        • #13
                          NP....ma bucur ca te-am putut ajuta

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google