Vand Statii Midland -Alan 48, 78 Plus Multi B -Super Pret!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Statii Midland -Alan 48, 78 Plus Multi B -Super Pret!!!

    Vand Statii midland alan 48 si 78 plus multi B. Statiile sunt noi . Pret 400 RON. Se trimite si in tara prin curier cu plata ramburs. Relatii la tel 0729.799.953 sau pe mess/email: sorin_racing@yahoo.com
    Attached Files
    LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

  • #2
    Super pret ....!!! statii Midland originale NUMAI 400 RON
    Last edited by SorinTelehoi; 25 December 2010, 20:09.
    LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

    Comment


    • #3
      Craciun fericit!
      Am si eu ceva nelamuriri.E moda acum cu statie pe masina dar nu stiu la ce sa o folosesc.Pe vremuri cind montam asa ceva nu reuseam sa vorbesc decit cu tiristi si radarele oricum uitau sa le anunte. Daca nu am vre-un cunoscut cu statie imi ajuta la ceva?
      Am fost radioamator si am avut si radio pirat deci mi-ar placea asa ceva dar nu sunt inca convins.Asa ca vin-o cu argumente si trimite si mie o documentatie daca esti amabil.Astea de acum sunt cu siguranta mai destepte fata de acum 5 sau 6 ani.
      Merci mult
      sigpicPasionat de MCV si natura

      Comment


      • #4
        Documentatia se gaseste pe Google despre ambele statii. Eu am pe masina asa ceva sunt foarte multumit de cum functioneaza.
        LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

        Comment


        • #5
          sus cu statiaaaa.....
          LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

          Comment


          • #6
            Preturile sunt super! Noi cu garantie??
            Spor la vanzare!!
            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google