VAND LOGAN 1.6 MPI ... Ceva Mai Diferit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    da ma tata o fi ea cum zici tu,dar totusi pune si tu poze cu interiorul masini,eu sunt oltean,si sunt mai greu de cap,eu trebuie sa vad,ca sa inteleg...ai fi primu pe tara sa ai clima pe logan si 4 airbaguri si sa fie masina din 2005...spor la vanzare daca zici ca e asa ful....

    Comment


    • #17
      Greu de inteles ca nu are clima ci aer conditionat.....a explicat omul ca a gresit postul ....
      Pune ceva poze mai recente....ca se agita lumea degeaba....
      Nu te baga in lumea drogurilor…..suntem si asa destul de multi

      Comment


      • #18
        deci ce dimensiuni au cauciucurile???????????

        Comment


        • #19
          Bai da' cicalitori sunteti! Cu ce va incalzeste daca aflati ce dimensiuni sunt cauciucurile?

          Pune poze recente cu masina ca nu cred oamenii .

          Apropos, ai zis bari zender, ai si difuzorul pe spate?
          sigpic

          Comment


          • #20
            Mistere,nu contesta nimeni ''inteligenta ta iesita din comun'',dar atata timp cat nu e masina ta,iar fiecare de aici are dreptul sa intrebe orice pe vanzator,chiar nu inteleg ce te plimba pe tine grija,de ce ma intereseaza pe mine dimensiunea la cauciucuri.Sau ai zis ca doar asa mai poti sa iti cresti numarul de posturi sa te mandresti la intalnirea voastra de la malul dunarii ca esti cel mai activ pe forum?!?
            Ideea principala din intrebarea din ultimul post este ca ma intereseaza si pe mine sa trec pe 16",avand arcuri sport,si din poze am vazut ca rotile colegului is intrate destul sub aripi,sau poate doar asa pare.De aia am intrebat pe colegul care vinde masina,si nu pe altii care isi imagineaza ca le stiu pe toate

            Comment


            • #21
              pai eu l-am pus sa puna ceva poze,si ma luat la ture,mai ca loganul in 7000 de ture...

              Comment


              • #22
                cezar82 205 / 55 / r16

                iamagi nu am difuzoru zender spate ...din pacate ...sorry
                Last edited by TM80MAT; 8 January 2011, 16:17.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Originally posted by TM80MAT View Post
                  s-au pus .......cu bani se poate face orice !


                  PS : cristi ...toba e exact ca a ta .....pozele sunt de la inceputu verii .......atunci nu avea nici proiectoare , nici angel , nici toba , multe chestii nu avea ! NU FII CARCOTAS CA STIU CUM E O TOBA REMUS !! ARE UNU DIN TM ....cu nr CS 86 CRI .... il auzi de la o posta ! il stii ?
                  io ti-am zis ce am vazut pe poze , si aia nu e .Mai degraba cred ca e de aia cu leduri
                  )
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #24
                    stiu cristi ce zici !
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      URGENT .......pana deseara .pret urgent !!! 4000 euro cash !! cu tot !
                      sigpic

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google