Schimb cu logan dci

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Mult succes cu mai noul diesel PDV-ule! E ceea ce cu siguranta aveai nevoie.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • #32
      orcum arata foarte bine masina,mie in general nu im place cu tractiune pe spate si pe deasupra papa de te rupe la buzunar,eu unu nu as da loganu pe un bmw,succes

      Comment


      • #33
        Una peste alta am luat tot un e34 dar break si este 525 tds si ghici ce ? Tot inmatriculat pe BULGARIA.
        Prefer sa dau 200 euro pe an acolo decat 4000 ron doar ca sa am numere de RO? Nu ms.
        Masina nu se mai da la schimb, eventual in bani pana nu ma apuc sa o dezmembrez.

        1550 euro fara jantele 17 scaunele fata+volan. Se vinde cu volan cu airbag si scaune din material textil.

        Pun 1-2 poze cu inlocuitorul loganului.
        Attached Files

        Comment


        • #34
          UPPPPPP

          Comment


          • #35
            eu spun sa o duci la dezmembrari.sau sa incerci sa o dezmembrezi tu pe alt forum.

            Comment


            • #36
              pdv_1989 Bafta la vanzare! si o poza de la mine
              Attached Files
              sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

              Comment


              • #37
                la vechimea ei arata impecabil desigur pariez ca este o masina adusa la randul ei din Germania unde desigur pretul de achizitie a fost undeva pana in 1000e deoarece e veche arata bine nu zic iar fata de un logan e belea dar totusi mi se pare mare pretul pentru vechimea s-a inteleg propietarul si ii urez spor la vanzare se vede ca a aranjat masinutza

                Comment


                • #38
                  Acum 5-ul albastru se vinde! Nu se mai schimba pe Logan. Nu trebuie schimbate piese pentru a circula cu ea, este pe linia de plutire.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • #39
                    Masina nu se mai vinde, Se tine cum a fost si pana acum ceva vreme, doar de plimbare mai mult de weekend si 23.

                    PS: Masina a costat 2200 euro in germania si in jur de 2100 rotile.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google