Cumpar Logan 1.6 16v

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Logan 1.6 16v

    cumpar logan 16v. an 2007-2010 ofer bani pe loc sau schimb cu 1.4 ambiance + diferenta din partea mea maxim 3000e...o766276206

  • #2
    chiar nu vinde nimeni 16v

    Comment


    • #3
      daca mai arunci un ochi pe forum , ai sa vezi ca se mai vand si 16veuri

      Comment


      • #4
        auzi cata tu sincer ai da bani astia pe el????????...eu nu

        Comment


        • #5
          Uite aici afacere buna , merita


          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.




          Inca una si mai buna



          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • #6
            merci mult din astea 2 trebuie sa ma hotaresc

            Comment


            • #7
              Mai sunt si altele , te poti uita pe autovit , nu sunt numai din targ, si chiar si cu 40,50 mii nu vad ce probleme sa aibe , uneia intretinuta bine ii schimbi distributia si ceva maruntisuri si aia e ...
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • #8
                @samy0388

                Prima are stopurile modificate ( de zici ca a participat la curse )
                A doua nu mai are nici macar capacele originale pe ea ) doar nu a sarit borduri in 2 ani cu ea
                Click! - http://www.youtube.com/watch?v=P9IGaLsK4s4

                Comment


                • #9
                  weed , tu pe uiti la o masina dupa stopuri sau capace ?
                  ai scris ca sa ce ?
                  dorupiticu-RS , tu ai intrebat de 16v , eu ti`am aratat una , de pe forum de aici , daca zic , cauta si vei gasii.

                  Comment


                  • #10
                    hai merci cata

                    Comment


                    • #11
                      prietene nu vrei sa o iei gratis?

                      Comment


                      • #12
                        sal am eu un 16 valve daca te intereseaza tocmai ma uitam la preturi ca vream sa o pun la vanzare si am vazut anuntu tau dar eu vreau numia banii ca vreau sa mi iau alceva

                        Comment


                        • #13
                          Salut te intereseaza un 16v gri comete din septembrie 2007 prestige 4 airbag-uri folii pe geamurile din spate si instalatie GPL secventiala tomaseto trecuta in acte.

                          Comment


                          • #14
                            Cam asta le e pretul , stopurile modificate iti indica participarea la curse ? n-are nicio legatura , e doar unul dintre cei multi care fac tuning exterior , ca iar se supara fofu pe mine ca sunt mai multe feluri de tuning si ca ma iau aiurea de oameni
                            Masina mi se pare in stare buna , si daca n-are capacele ce ? poate ca a pus jante cu anvelope de iarna si nu a mai pus capacele ,importanta e starea tehnica mai mult, ca optic oricum nu mai e ca noua
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • #15
                              Masina respectiva se afla in incinta Eurocar Service Alexandria, dealer Dacia. E stiut faptul ca acest dealer are un parc de masini rulate, vandute ca si "masini de ocazie". Ce nu stie multa lume este ca au preturi foarte mari, iar cele cu preturi acceptabile sunt masini lovite (unele foarte rau) si reparate, dar nu tocmai ca la carte.

                              Mare atentie!
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google