[Vand] 4 Anvelope Kormoran K801

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Vand] 4 Anvelope Kormoran K801

    Vand 4 anvelope Kormoran K801 dimensiune 185/65/15.Sunt cele de Logan originale.Sunt in stare foarte buna.Nu au galme,nu sunt crapate, nu sunt strambe,sunt uzate uniform.Unul singur are un petic pe interior din cauza unui cui.Sunt fabricatie 2005 si au cam 21-22.000km rulati.Au fost date jos de pe masina in toamna lui 2009 si au fost depozitate corespunzator(nu soare,nu ploaie).As prefera sa le vand perechi.Pretul este de 200lei toate 4 sau 50lei bucata.Pot fi contactat la tel.0722233881.
    Attached Files

  • #2
    sint interesat eu dar pretul lor este f mare...binenteles daca sint ok asa cum spui?apropie mai tare aparatul foto de caneluri sa vedem mai exact...
    sigpic

    Comment


    • #3
      1.Imi pare rau dar nu inteleg ce inseamna foarte mare pentru tine.50 de lei pentru un cauciuc cu care se mai poate merge cel putin inca o vara nu mi se pare mult.Daca nu voi reusi sa le vand la o valoare apropiata de asta,le voi DONA cuiva care poate dovedi ca nu poate sa-si cumpere cauciucuri si are nevoie de masina.
      2.Mai mult de atat nu am ce sa mai apropii.Sunt niste poze,zic eu,suficient de bune incat sa ma crezi pe cuvant ca aceste cauciucuri sunt in starea descrisa.Ar trebui vazute cu ochii si pipaite cu mainile pentru confirmare,dar din pacate acest lucru nu este posibil din cauza distantei.

      Comment


      • #4
        MIRAX stie de ce a spus ca sunt cam scumpe, kormoranele sunt de o calitate iesita din comun, la 2 saptamani de cand am achizitionat masina era sa o fac muci din cauza lor, dupa inca 2 saptamani le-am dat jos. incredibil de proaste calitativ, uneori au si aderenta.

        din ce se vede din poze nu sunt foarte uzate, as putea zice ca un sofer care conduce foarte prudent nu s-ar supara sa plateasca 200 lei pe cele 4 cauciucuri.
        spor la vanzare
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #5
          inca de vanzare!

          Comment


          • #6
            la ce comentarii sunt pe aci si o sa mai apara in viitor despre kormorane, ai 3 variante:
            - le dai gratis primului posesor de logan pe care-l intalnesti pe strada (daca e dispus sa le ia)
            - le duci la reciclare
            - scoti anuntul si le pastrezi pana la adanci batraneti (ale cauciucului)
            bafta

            Comment


            • #7
              inca de vanzare!

              Comment


              • #8
                Ei, multa lume comenteaza. Pana la urma sunt 4 gume in stare buna, n-am auzit de masina sa mearga numai pe jante.
                Incearca sa le vinzi unui taximetrist. Am vazut o groaza de taxiu-uri cu gume slick. Cand mergi prin oras cu 20/h, tine frana si cu Kormoran.
                Up de la mine.

                Comment


                • #9
                  asa este,crististreulea stie ce vorbeste si mai ales de ce sint in stare Kormoranele,au f multe minusuri ,decit plusuri,dealtfel fiecare face ce doreste cu marfa lui...
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Cred ca thread-ul asta nu era deschis pentru a discuta calitatea anvelopelor Kormoran K801.Cu totii sper ca le stim minusurile,dar daca intelegi limitele automobilului pe care il conduci si nu iti fortezi norocul,atunci sigur vei ramane in viata si cu Loganul intreg chiar daca e incaltat cu Kormorane.Oricum cel care le-a cumparat de la mine nu parea deloc fraier.
                    @mr.K:multumesc de up.
                    S-au vandut.
                    Se poate inchide.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google