[Vand] Logan Van 1,5 Dci

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Vand] Logan Van 1,5 Dci

    vand logan van 1,5 dci, 2007, 58000km, xenon, faruri tuning omologate, senzori parcare, servo, inchidere, capitonaj podea+laterale bena originale, bari pavilion MCV etc
    Attached Files

  • #2
    bafta la vanzare...este cel mai frumos-van- vazut....arata f bine...un upp de la mine
    sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

    Comment


    • #3
      pyoauto - Pret ???
      sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

      Comment


      • #4
        da cum vrei sa vinzi masina asta ? pret nu ai pus date de contact nu ai pus.

        Comment


        • #5
          Poate nu a citit regulamentul...
          sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

          Comment


          • #6
            Imi pare rau ca nu am raspuns promt dar nu am avut acces la net in ultimele doua zile.
            Eu vreau pe masina 5800 eur neg. sau schimb cu un fiat doblo cu locuri. Am nevoie de o masina de oras cu motor mic, consum mic si obligatoriu 4 locuri + ceva spatiu pentru marfa.
            Date de contact : Madalin Radulecu
            0760266766
            pyoauto@yahoo.com

            multumesc Verginio pt. apreciere.

            multumesc Verginio pt. apreciere.
            Last edited by pyoauto; 13 February 2011, 21:59. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #7
              poate pare ironica intrebarea, jantele nu le dai ?
              sigpic

              Comment


              • #8
                Nu vand jantele separat. Daca nu imi iese pretul pe masina o voi pastra si as vrea sa o transform im autoturism mixt. Adica o sa cumpar doua usi echipate de MCV si bancheta si o voi trasforma, mai intai astept un raspuns de la RAR pt. omologare.

                Comment


                • #9
                  te intereseaza schimb cu fiat punto 2002 in 2 usi, negru, xenon, jante aliaj pe 15 , 1.2 benzina

                  Comment


                  • #10
                    pt. adicorbos
                    Fiat vreau dar sa fie doblo.Am nevoie de o masina de oras cu motor mic, consum mic si obligatoriu 4 locuri + ceva spatiu pentru marfa.
                    Multumesc.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google