[VAND] Faruri Bixenon G3

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Faruri Bixenon G3

    [VAND] pereche faruri bixenon G3, logan PH1, noi , nemontate pe masina, 5000k/6000k, 35w, balaste digitale slim, angeleye alb.
    pret 800ron
    Attached Files

  • #2
    inca este valabil

    Comment


    • #3
      care e motivul pentru care le vinzi??
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • #4
        am cateva bucati si am zis sa le asamblez ca e mai de folos cuiva care cumpara sa aiba tot ansamblul lupe+far. totul este nou si nefolosit. doar proba electrica este facuta in casa. tot sistemul functioneaza foarte bine balaste controllere lampi

        Comment


        • #5
          farurile sunt originale? garantie la instalatia xenon?
          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

          Comment


          • #6
            farurile nu sunt originale dacia altfel ar fi costat mult mai mult. farurile sunt facute in china dar le-am verificat sa nu aiba jocuri in reflector sau la suruburile de reglare. arata foarte bine constructiv inclusiv mecanismul de reglare in care intra cablul. ceea ce nu este la fel de calitativ ca cele de origine este suprafata argintie a reflectorului, dar oricum nu mai are importanta de data ce rolul reflectorului e preluat de proiectorul bixenon

            daca ceva nu functioneaza, iti schimb ce nu merge, dar de data ce le-am probat electric si merg, nu or sa fie probleme. nici la altele asemanatoare vandute nu am avut probleme de defect.
            Last edited by mdaniel76; 16 February 2011, 18:46. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #7
              inca valabil

              Comment


              • #8
                inca valabil

                Comment


                • #9
                  inca valabil

                  inafara de faruri vand si kituri bixenon g3, angeleye alb, balaste digitale slim 35w, lampi 5k/6k. pret 5mil fara balast, 6mil cu balast. montaj in far = 2mil. pt comenzi kit+montaj in far = pret total 7mil

                  Comment


                  • #10
                    mai sunt valabile farurile? aduci si kit g3 pentru h1?

                    Comment


                    • #11
                      kitul cu lupa g3 este pentru farurile fara lupe, cele cu oglinda, farurile cu h1 au deja lupe, nu vad cum tu ai putea baga o lupa in alta lupa, sau vrei sa dai o lupa jos de acolo sa o montezi pe cea cu g3?, ceea ce iara cred, ca nu se poate
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        farurile sunt inca valabile. g3 pt h1 nu am momentan pe stoc dar se poate aduce, nu e nici o problema.
                        da, asa este ideea sa scoti lupa de la farul h1 care este pt halogen si in locul ei sa montezi reflectorul cu lupa pt xenon h1. trebuie facut o modificare pe acolo taiat ceva si facute unele prinderi noi, n-ar fi problema. pt farurile cu lupa h1 as baga un g3 in locul lupei care sa mearga pt faza scurta/lunga, iar in locul celuilalt bec as pune un bec cu leduri ca drl pt timp de zi sa nu mai tii xenonul aprins tot timpul

                        Comment


                        • #13
                          ar iesi ceva, dar cu costuri mai mari
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            depinde...se negociaza interesul e de ambele parti

                            Comment


                            • #15
                              inca valabil

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google