Vand Jante Wolfrace Pe 15'' Si Cauciucuri Vara+iarna 185/65/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Jante Wolfrace Pe 15'' Si Cauciucuri Vara+iarna 185/65/15

    Vand jante Wolfrace Matrix in stare foarte buna asa cum reiese si din poze, prindere 4*100 pe 15'' ptr dacia logan,cu tot cu prezoane si inele de centrare.Au fost pe masina mea 2 veri.Prezinta usoare urme de uzura de la bordurile patriei,dar numai la 2 dintre jenti,dar nu bat,nu sunt strambe,sunt echilibrate,numai bune de pus pe masina voastra.Pret 850 ron.Se adauga si 4 cauciucuri de vara Bridgestone B250, 185/65/15,cumparate de noi in 2009 si folosite maxim 25000 km.Merg linistit 2 veri.Pret 400 ron/set.Deasemenea se mai adauga 4 cauciucuri de iarna,185/65/15 Goodyear UG 7+ in stare exceptionala,utilizate 2 ierni,in total aprox 5000 km,achizitionate de noi in 2010 ianuarie.Pret 800 ron/set
    Se mai vinde un set de stopuri cu geam alb aproape noi,au stat pe masina exact 1 luna-135 ron,4 boxe blaupunkt din fabrica - 50 ron


    Am citit regulamentul si sunt de acord cu el
    Attached Files

  • #2
    salut! un ultim pret pentru jante?merci.

    Comment


    • #3
      oferta ramane valabila in continuare

      Comment


      • #4
        un schimb cu jante de Megane 2,model Reinastella pe 16" te-ar interesa,plus o diferenta din partea ta? uite aici link-ul cu jantele mele http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...t=29058&page=4

        Comment


        • #5
          Merci de oferta dar tocmai ce am incaltat masina cu wolfrace assasin pe 15

          Comment


          • #6
            oferta valabila

            Comment


            • #7
              Oferta pana la data de 01.04.2011 :pachet jante + cauciucuri Bridgestone = 1000 ron

              Comment


              • #8
                doar pana duminica jentile la pretul de 750 ron,cauciucurile bridgestone la 300 ron,cauciucurile goodyear la 650 ron.restul raman la fel

                Comment


                • #9
                  uppp..........

                  Comment


                  • #10
                    Oferta este valabila in continuare.Jantele dau foarte bine pe logan,au prezoane si inele de centrare,cauciucurile de vara sunt in stare foarte buna,iar cele de iarna merita achizitionate acum mai ales ca sunt obligatorii din acest an,iar modelul este unul reprezentativ in randul cauciucurilor de iarna.Stopurile si boxele sunt valabile si ele

                    Comment


                    • #11
                      Pe bune de nu te scapam eu de jante, dar e distanta foarte mare de la Pitesti la Timisoara

                      Comment


                      • #12
                        in ziua de azi o firma de curierat rezolva aceasta problema in timpul cel mai scurt la costuri foarte mici.Jantele sunt puse cate 2 buc intr-o cutie,deci 2 cutii ,nu foarte grele si nu foarte voluminoase.
                        Ma repet,jentile sunt intr-o stare foarte buna si la un pret foarte bun.Le vand ptr ca mi-am luat altele tot wolfrace,fiind foarte multumit de calitatea acestui brand

                        Comment


                        • #13
                          Te inteleg si sunt perfect de acord cu spui. Problemele sunt altele si anume:
                          Nu dau o asemenea suma de bani fara sa vad pe ce ii dau.
                          Apoi, din poze par impecabile jantele, m-am chinuit sa gasesc zgarieturi si nu am vazut. Dar mie mi-e teama de deformari. Singurul mod de a proba acest lucru este sa merg la o vulcanizare si sa pun jantele una cate una pe aparatul de echilibrat care le invarte si astfel se vad imediat daca sunt deformate.
                          Intradevar se poate sa expediezi un colet cu mentiunea "verificare inainte de plata", dar asta nu ma ajuta destul. Pot doar sa fac o inspectie vizuala a jantelor, curierul nu ma va lasa sa ma duc cu ele la vulcanizare

                          Comment


                          • #14
                            e un punct corect de vedere,insa eu stiu ce vand si m-as compromite daca as pacali pe cineva

                            Comment


                            • #15
                              Lasa te rog un numar de telefon. Vreau sa discutam mai detaliat

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google