Schimb Cu Logan Sau Vand...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Schimb Cu Logan Sau Vand...

    Schimb cu logan sau Vand un opel corsa C in 4 usi, din 2001, 125.000 km, motor 1000 cmc, 58 cp, euro 4. Are aer conditionat, 4 airbag-uri, geamuri electrice fata. O masina intretinuta, consum foarte mic.
    Pret: 3600 E negociabil.
    Pentru mai mult detalii 0746157477.
    Attached Files
    Last edited by 77sky; 14 April 2011, 20:16.

  • #2
    Masina este inmatriculata? De ce sunt numerele rosii?
    Prezinta si o poza cu km din bord. Multumesc!

    P.S. Este aceeasi masina cu cea din avatar?
    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

    Comment


    • #3
      da este inmatriculata(numerele rosii le-am avut inainte sa vina cele preferentiale cand am inmatriculat-o, este adusa din germania acum 8 sau 9 luni parca), da este aceeasi cu cea din avatar(poza e de la intalnirea Logan Club din tulcea de la StarService), poze cu nr. de km nu am dar o sa fac maine.

      Comment


      • #4
        Daca tot executi poza cu Km, mai incarca si cateva, actuale, cu masina.
        Era corect sa fi pus fotografii recente.
        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

        Comment


        • #5
          o sa fac mai multe maine stiu ca asa ar fi fost corect dar chiar nu aveam...doar asta am gasit. scuze in acelasi timp.
          Attached Files

          Comment


          • #6
            O masina foarte bine intretinuta de catre proprietar, cred ca are mai multa grija de masina decat de el . Sincer, recomand cu incredere pentru cei interesati de masina. Up cu anuntul
            Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

            Comment


            • #7
              Salut,

              Cum sta motorul la consumul de ulei ? Stiu ca Opelurile benzinare au talent la asa ceva.
              Logan GPL 1.4

              Comment


              • #8
                si asta a mea are "talent"..dar am facut comanda de set de garnituri,segmenti..si il pun la punct.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google