CUMPAR - OZ ULTRALEGGERA 16" 4x100 Sau Alte Jante Usoare !!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nu stiu ce sa zic.Marfa ta,pretul tau,inca il astept!
    Eu pun asa un 400 euro,oarecum influentat si de astea .
    Deci mai bine,intra pe mess ca te am in lista parca sau da-mi un numar de telefon pe privat,sa vorbim ca oamenii.

    Te salut!

    Comment


    • #17
      Ia-le pe cele de 300 euro...
      Dai 400 pe unele pe 15? Nu-ti face iluzii ca s-ar schimba in extrem comportamentul masinii. Eu cand le aveam pe cele pe 17, tot 165 mergea masina, consum ceva mai mare (insa nu se simte la buzunar un 0.5) si accelera usor mai greu, insa nimic in extrem.
      Asa ca ia-le pe acelea de 300 euro, iti faci damblaua, te plimbi cu ele, apoi le dai.
      The end

      Comment


      • #18
        Up up up up up !

        Comment


        • #19
          Caut in continuare !

          Comment


          • #20
            ^^ up !!

            OZ Racing 4x100.
            As fii interesat si de Wolfrace Pro Lite White tot pe 16" in ultima instanta!

            Comment


            • #21
              Neavand suuces in cautari,mai adaug urmatoarele modele,pe 15":

              - Ultraleggera 15"
              - Sparco Rally 15"
              - OZ Superturismo WRC 15"
              - Fondmetal Evo Corse Racing San Remo 15"

              Comment


              • #22
                din pacate , ceea ce cauti tu nu sunt niste jante comune , deci cam greu o sa le gasesti de vanzare .
                Din gama sparco as recomanda Sparco drift, pentru ca am avut si aratau bestial , din pacate sunt cu 2.5 kg mai grele decat ultraleggera ,si ma indoiesc ca alea rally au kg mai putine pentru ca trebuie sa fie rezistente . Mai misto ca astea arata Sparco Asseto Gara ,si la cat de subtiri par spitele mi se par a fi o tentativa de jante usoare de la Sparco . http://www.ozracing.ro/car_wheels_va...ARA/40388.aspx , spre deosebire de OZ ,sparco sunt ceva mai accesibile la pret si sunt aceeasi calitate .
                Last edited by Cristi_Xp; 9 May 2011, 22:12.
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #23
                  Da,am observat...nu am gasit nimic pe google;slabe sanse sa vina cineva sa mi le vanda mie special.
                  Pana la urma cred ca le voi cumpara de noi cum am avut in cap de la inceput...ceva pe 15",sa fiu si legal,sa si traga lesinatul asta de 1.4;pana la urma lucrul nou,e nou.

                  Sparco drift nu am vazut pe alb.
                  Multumesc pentru link.Arata bine si alea!O sa ma informez.

                  Comment


                  • #24
                    sunt si pe alb.
                    da vindea nenea ala pe patru tuning ats-uri la 180 bucata , de ce nu le ei de acolo ?

                    Comment


                    • #25
                      enzo cup 15 4x100 7j 13,2 kg cu gume..
                      http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                      Comment


                      • #26
                        180*4 = 720euro
                        720*4.125 (Valoarea cea mai mica de azi a vanzarii de euro de la CEC) = 2970 lei,doar jantele.

                        Nu e rentabil,clar,si nici nu as da atatia bani,din cauza asta cautam ceva sh,cat mai oke.
                        Vezi OZ-urile cumparate de Golan91 + gume bune,500 euro.Golane,daca citesti, iti ofer un maxim de 500e,uit de uzura din lunile in care ai folosit jantele.

                        Comment


                        • #27
                          vrei jante usoare sau usoare si marca si sa arate bine...

                          sambata pus mana la un taximetrist pe jante League pe 15 si nu mi-a venit sa cred cand am ridicat-o si am vazut cat de usoara era cu cauciuc iarna 185/65/15 ..Erau league Italia ..aici e suspect ca League e din partea asiatica

                          P.S. de 500 euro faci altceva si castigi mai mult decat din jante usoare

                          Comment


                          • #28
                            Up!

                            cos_min_i
                            inca nu am gasit ce caut...mai intai vreau sa o rezolv cu jante si suspensie,apoi "performanta"

                            Comment


                            • #29
                              Salut,vinde cineva din Craiova un set de jante albe,sunt Eta Beta pe 15, ET 37, J7,par in stare buna la 750 de lei fara cauciucuri,nu stiu cat cantareste o bucata.Este un pret bun dar acum depinde cum arata,in poze par intacte.Cel mai bine vorbesti cu baiatul,eu nu il cunosc,nu am vazut jantele,dar te intelegi tu cu el.Uite niste poze cu ele,incerc sa pun si linkul.Bafta. http://www.craiovaforum.ro/vanzari-a...37-854194.html
                              Attached Files
                              sigpic
                              https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                              http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                              Comment


                              • #30
                                Multumesc iar,Dan.
                                Urmeaza sa iau legatura cu el,arata bine si ieftine tare...suspect de ieftine.
                                Sa vedem cat de grele sunt si poate...

                                Mai am primit o "oferta" de la un tip...Ultraleggera F1 pe 16",dar cere 450 euro fix,nu le lasa in 400,si pe deasupra si fara gume.Poze: https://picasaweb.google.com/CataLiN...DD_9WHuI-M0wE#
                                Doua sunt atinse,iar celelalte de pe partea stanga nu au nimic.Nu stiu ce sa zic...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google