Vand Diverse LED-uri Pentru Auto SMD

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ceva leduri mai sunt?
    25 albe si 15 albastre

    Comment


    • tzaga cat ma costa 2 benzi cu led de aprox 10 cm fiecare+ transport...Albastre!
      MY CLA

      Comment


      • Aveti PM-uri domnilor.
        Led-uri auto de orice tip,senzori de parcare,instalatii xenon.0740 146 883

        Comment


        • O sa comand cam in 1-2 saptamani...Se poate sa pun banii la banca? Sa nu mai dau la posta 10 lei?
          MY CLA

          Comment


          • sigur cum sa nu ....la depunere in cont,transportul e doar 5 lei
            Led-uri auto de orice tip,senzori de parcare,instalatii xenon.0740 146 883

            Comment


            • ai pm de la mine
              daca poti sa le trimiti pana joi e ok

              Comment


              • am ridicat coletul totul e ok
                banii sunt in cont
                ne auzim la urmatoarea comanda

                Comment


                • Anunt valabil.....urmati link-ul

                  Led-uri auto de orice tip,senzori de parcare,instalatii xenon.0740 146 883

                  Comment


                  • salut. am si eu o intrebare. am schimbat ledurile la la vitezometru si turometru albe si pe cele de la display le-am pus rosii si cele de la display nu merg. poate sa-mi spuna cineva de ce nu merg? sunt cumva de mai multe feluri? mersi

                    Comment


                    • Anunt valabil.......
                      Led-uri auto de orice tip,senzori de parcare,instalatii xenon.0740 146 883

                      Comment


                      • Salut!
                        Ma intereseaza leduri T10 cu 9 smd canbus. Am mai cumparat din alte parti, dar se incalzeau foarte tare. Functionau in jur de 60 min dupa care se topeau pur si simplu.
                        Ma poti ajuta cu niste leduri bune care sa nu aiba problema asta?

                        Comment


                        • mai intai despre ce masina este vorba.........eu la ce am,dau 3 luni garantie......led-urile in pozitie de strica de regula din cauza caldurii becurilor din far,adica fac lipituri reci.....cu mai multe informatii despre locul de folosinta si te pot ajuta
                          Led-uri auto de orice tip,senzori de parcare,instalatii xenon.0740 146 883

                          Comment


                          • Originally posted by tzaga View Post
                            mai intai despre ce masina este vorba.........eu la ce am,dau 3 luni garantie......led-urile in pozitie de strica de regula din cauza caldurii becurilor din far,adica fac lipituri reci.....cu mai multe informatii despre locul de folosinta si te pot ajuta
                            Este vorba de Mercedes w204. Becurile pentru pozitie au compartiment separat. Atasez o poza.
                            Attached Files
                            Last edited by vladmarcu86; 10 May 2013, 16:31.

                            Comment


                            • da cred ca stiu modelul ,sunt cate 2 pe fiecare far in partea superioara,am dat la cineva care are mercedes si le-a montat ....merg si in ziua de azi ....oricum ai garantie 3 luni ,fara probleme.......pe mine ma intereseaaz sa nu fie langa becul de faza
                              Led-uri auto de orice tip,senzori de parcare,instalatii xenon.0740 146 883

                              Comment


                              • mai este valabil.....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google