[VAND] Covorase De Cauciuc LOGAN/SANDERO, Originale - Tip Tavita

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Covorase De Cauciuc LOGAN/SANDERO, Originale - Tip Tavita

    Vand un set de covorase de cauciuc pentru LOGAN / SANDERO (si cred ca sunt bune si la DUSTER). Covorasele nu sunt noi, le-am folosit eu aprox. 3 luni pana sa-mi schimb masina. In ultimele 6 luni au stat prin garaj. Sunt realizate dintr-un cauciuc gros de calitate (nici tare, nici moale, exact asa cum ar trebui sa fie), rezistent la uzura. Acopera toate zonele care se pot murdari, sunt sub forma de tavita, are inclusiv protectie pt piciorul stang si pt tunelul dintre scaunele spate/fata.

    Pret 45 lei

    P.S.: Dat fiind faptul ca nu vand ceva de o valoare foarte mare, livrarea se poate face doar in Pitesti (varianta simpla) sau Bucuresti (varianta mai complicata - le trimit pe un prieten care are drum mai des pe la capitala), astfel incat sa nu intre in discutie costul "transportului".

    P.M. pt furnizarea datele de contact!
    Attached Files
    sigpic

  • #2
    up de la mine insa nu se potrivesc la Sandero, doar la Logan si MCV (asta sa nu cumpere vreun posesor de Sandero un produs care nu poate fi montat pe masina lui).

    Comment


    • #3
      44 lei

      @chroma, eu stiam ca Sandero are aceeasi podea. Ma rog, nu vreau sa polemizez, este posibil sa ai dreptate.
      sigpic

      Comment


      • #4
        difera putin. eu am logan si nevasta-mea sandero si nu se potrivesc de la una la cealalta. de la logan la mcv se potrivesc.

        Comment


        • #5
          Au ajuns la mine.
          Om de incredere , multumesc
          sigpic

          Comment


          • #6
            Sa le folosesti cu placere!

            P.S.: Thread-ul se poate inchide!
            sigpic

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google