Schimb Arcuri H&R Taiate Cu Arcuri Sport Intregi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Schimb Arcuri H&R Taiate Cu Arcuri Sport Intregi

    Am arcurile sunt pe masina din avatar...astept oferte!

  • #2
    1. ai amortizoare scurtate si s-ar putea sa intampini dificultati la montarea arcurilor normale sport (chiar si H&R)

    2. crezi ca vrea cineva sa lucreze de 2 ori in loc sa-si puna flexul pe arcurile lui sport ?

    Parerea mea : vinde tot pachetul (arcurile H&R taiate si amortizoarele scurtate si intarite 50% fata si 25% spatele) si cumpara H&R si amortizoare pe Gaz Monroe(care sunt mai scurte decat cele normale pe ulei)

    Comment


    • #3
      cat costa arcurile pe gaz?

      Comment


      • #4
        am eu niste arcuri pe gaz , le dau ieftin.

        Comment


        • #5
          Originally posted by goe_64 View Post
          cat costa arcurile pe gaz?
          poate amortizoare pe gaz, nu arcuri
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment


          • #6
            ........up........

            Comment


            • #7
              valabil pana sambata...

              Comment


              • #8
                zi motivul pentru care le schimbi ? poate avem o solutie

                Comment


                • #9
                  daca vrei sa le schimbi doar ca este rigida, este o solutie ... sa tai din tampoanele acelea de cauciuc ale amortizorului, in felul asta nu va mai topaii asa rau ! Bafta
                  Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                  Comment


                  • #10
                    stiu asta, dar este prea lasata si am jentile pe 17", daca mai slabesc amortizoarele o sa-mi atinga aripa de roata...si vreau sa o mai ridic putin ca sa nu am probleme...
                    Last edited by 77sky; 1 June 2011, 20:00.

                    Comment


                    • #11
                      Salut,sunt baiatul cu care ai vorbit la telefon.am vazut poze cu masina ta cum vine cu arcurile,pe threadul LOGAN CLUB GIURGIU,insa este prea joasa.jantele mele imi ies in afara si cu arcurile astea taiate imi atinge in exterior.in consecinta nu cred ca o sa mai facem schimbul,imi pare rau dar daca erau netaiate erau perfecte.bafta la vanzare.

                      Comment


                      • #12
                        Irinel TIN - jantele sunt pe 16 si putin trase ... el are pe 17 ..tie nu o sa-ti atinga ...

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by goe_64 View Post
                          Am arcurile sunt pe masina din avatar...astept oferte!
                          revin cu o schimbare....vreau sa schimb si amortizoarele intarite si arcurile care au o spira taiata cu amortizoare si arcuri stok...astept oferte 0721.70.20.24

                          Comment


                          • #14
                            momentan sunt rezervate pana sambata...

                            Comment


                            • #15
                              Ti le ofer eu pe ale mele. Cele 2 arcuri si amortizoare fata au 30.000 km iar spatele au 56.000 km. Spune-mi ce diferenta mai vrei si vorbim.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google