[VAND] Jante Tabla Cu Cauciucuri De Iarna FULDA, (185/65 R15 4x100)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Jante Tabla Cu Cauciucuri De Iarna FULDA, (185/65 R15 4x100)

    [VAND] 4 jante de tabla cu cauciucuri de iarna FULDA KRISTALL IGLU (185/65 R15 4x100)

    Dimensiuni: 185/65 R15

    Dimensiune prezoane : 4x100
    (pretabil Dacia Logan,Sandero, Renault Megane II, Clio, Clio Symbol, Modus, etc...)

    Detalii: Cauciucurile sunt rulate cam 4000-5000 km, si au vechime cam un an si 3-4 luni
    Atat cauciucurile cat si jantele se prezinta intr-o stare foarte buna, jantele sunt echilibrate si
    nu au nici o indoitura, lovitura, etc
    Cauciucurile sunt foarte performante atat iarna cat si pe ploaie si pot fi dotate cu tinte.
    Mai multe detalii despre ele gasiti pe pagina producatorului:



    Pentru mai multe detalii : andrei.todea90@gmail.com
    0746207052

    Pretul pentru cele 4 jante echipate cu cauciucuri este de: 850 lei.
    Attached Files

  • #2
    Prezinta, te rog, 4 poze cu cele patru seturi oferite la vanzare (janta cu anvelopa). Ar fi indicata si o poza cu dot-urile lor.
    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

    Comment


    • #3
      cred ca sa inteles gresit am un singur set, 4 roti complete. O sa revin cu o poza cu dot-ul maine, dupa ce primesc un raspuns de la un potential client.

      Comment


      • #4
        Am inteles f bine ce anume ai spre vanzare; 4 bucati jante si patru bucati anvelope. Adica patru seturi formate din anvelope si janta(4 roti); nu 4 seturi (16 roti...)
        Ti-am cerut pozele complete, tu ai prezentat doar o anvelopa si doar o janta, din 4 jante si 4 cauciucuri.

        E limpede?

        Le astept!
        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

        Comment


        • #5
          doar jentile le dai? la ce pret?

          Comment


          • #6
            77sky , imi cer scuze, am inteles eu gresit, sunt destul de obosit si am citit in graba. O sa incerc sa iti dau pozele cat mai repede cu putinta. O zi buna in continuare .

            Nu dau jantele separat, le dau doar impreuna cu cauciucurile, deoarece am vandut masina si nu am la ce sa le mai folosesc.

            Comment


            • #7
              Salut, ofer maxim 200 lei pe doua cauciucuri, astept poza cu dotul!

              Observ ca ai cerere pentru jante separat.
              sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

              Comment


              • #8
                Cauciucurile nu se dau separat de jante sau invers si le dau decat pe toate 4.

                Va multumesc pentru intelegere.

                Am atasat pozele facute astazi. Cu dot-ul si cu toate rotile
                Attached Files

                Comment


                • #9
                  eu iti pot oferi 500 ron pe jentile de tabla + 2 cauciucuri...si celelalte 2 cauciucuri ai cui sa le dai...

                  Comment


                  • #10
                    Va multumesc pentru oferta dar nu .

                    Comment


                    • #11
                      n-ai pt ce...bafta la vanzare

                      Foloseste Post Reply cand ii raspunzi postului anterior, nu QUOTE!
                      Last edited by 77sky; 3 June 2011, 15:30.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by todea View Post
                        ... O sa incerc sa iti dau pozele cat mai repede cu putinta...
                        Exact aceste poze le asteptam

                        Pozele nu le atasezi pentru mine, ele sunt pentru a-ti gasi repede client produselor. Te scutesc de multe intrebari, pierdere de timp si arata onestitatea spre potentialii clienti.

                        Spor la vanzare!
                        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                        Comment


                        • #13
                          Oferta mea ramane valabila 200 lei pentru 2 cauciucuri, daca te razgandesti astept raspuns.
                          sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                          Comment


                          • #14
                            750 ron si platesc eu transportul astepat un raspuns
                            mrs.

                            Comment


                            • #15
                              S-au dat

                              Rotile s-au dat .
                              Se poate inchide.
                              Va multumesc.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google