[CUMPAR] Aripa Din Partea Dreapta

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [CUMPAR] Aripa Din Partea Dreapta

    Aripa din partea dreapta de culoare rosie ne metalizata, sa nu fie vopsita ori zgiriiata! In regiunea Iasi!

  • #2
    130 lei noua
    Attached Files

    Comment


    • #3
      noi am si eu! vreau sa fie de culoare orijinala ne revopsita

      Anunt valabil!
      Last edited by motoprim; 6 June 2011, 18:25. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #4
        culoarea mi se pare ca se numeste PASSION?!

        Comment


        • #5
          Are cineva aripa?

          Comment


          • #6
            Anunt valabil

            Comment


            • #7
              Un sfat din partea mea care si eu am cautat este sa te lasi pagubas , aici pe forum greu gasesti , la dezmembrari impecabila si mai greu gasesti toti zic ca masinile care se dezmembreaza vin lovite frontal s-au lateral ( deci nu mai au ripile)

              Daca gasesti nu o sa fie la culoare , vopseaua se decoloreaza f rapede plus ca loganul a avut si niste fluctoatii de culori delungu timpului , deci se va vede ca este inlocuita.

              Consideral ca si un UP !!
              sigpic

              Comment


              • #8
                Incerc si eu! Eu am aripe noi in vinzare! Dar ele dupa putin timp ruginesc!

                Comment


                • #9
                  ...

                  Originally posted by motoprim View Post
                  Aripa din partea dreapta de culoare rosie ne metalizata, sa nu fie vopsita ori zgiriiata! In regiunea Iasi!
                  buna seara mai doriti sa cumparati? sunt in zona focsani eu.
                  Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                  Comment


                  • #10
                    Mersi mult lui >No_name<de aripa! Imi pare rau de intilnire fujitiva dar cu alta ocazie...

                    Puteti inchide!
                    Last edited by motoprim; 5 July 2011, 19:53. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google