[VAND] MP3 Player Auto BLAUPUNKT Cu Modul BLUETOOTH Si Cu Suport Pentru Carduri SD

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    anunt valabil

    Comment


    • #17
      anunt valabil

      Comment


      • #18
        anunt inca valabil

        Shimbare de pret:

        Player + modul bluetooth 350 lei
        modulul separat 200 lei

        mai am un CD player, original de pe masina fara mp3, nu a funtionat decat o saptamana pana l-am luat pe cel de mai sus . Pret 120 lei.
        Revin cu poze mai tarziu.
        Last edited by gigelgicuta; 8 September 2011, 14:38. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #19
          Revin cu pozele promise mai sus, si cu refacerea ofertei

          Player-ul Blaupunnkt cu suport pentru carduri SD impreuna cu modulul bluetooth aferent cu suport si pentru stick-uri de memorie USB le dau la pretul de 350 lei.
          Separat modulul bluetooth il dau cu 200 lei, iau Player-ul il dau cu 250 lei (dar as prefera sa le dau impreuna, ca nu am ce face doar cu modulul).

          Cum ziceam in postul precedent mai am un CD-Player stock fara mp3, cu care a venit masina, si care este in stare impecabila, nu a functionat decat doua saptamani pe masina. Pretul acestuia este de 120 de lei.
          As prefera ca modalitate de livrare, predarea personala in Ploiesti sau in apropierea acestuia, dar nu exclud din calcul expedierea lor in tara .
          Cutia din poza 5 este de la playerul cu suport pentru carduri SD

          Astept doritori.
          Attached Files

          Comment


          • #20
            anunt valabil

            Comment


            • #21
              nimeni interesat?!

              Comment


              • #22
                oferta valabila

                Comment


                • #23
                  Salut,

                  M-ar interesa interfata bluetooth daca o dai la 150 insa sunt din Bucuresti.

                  merci

                  Comment


                  • #24
                    ccris, ai PM

                    Comment


                    • #25
                      Buna "jucaria" pe care vrei s-o vinzi ... un up si de la mine deoarece o folosesc de vreo 2 - 3 ani la mine pe masina (aceeasi marca de SD/USB/MP3 player) si sunt multumit ... bafta :-)
                      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                      Comment


                      • #26
                        Da si eu am fost foarte multumit de el, in dau ca am primit altul mai smecher . Multumesc.

                        Modulul bluetooth s-a dat.

                        Mai raman MP3 Player-ul Blaupunkt cu suport pentru carduri SD la care dau si un card SD de 512 MB, la pretul fix de 200 lei, si CD Player-ul Blaupunkt stock de pe Logan, varianta fara MP3, la pretul fix de 100 lei.

                        Astept cumparatori.
                        Last edited by gigelgicuta; 16 September 2011, 13:12. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #27
                          Am dat si MP3 Player-ul cu suport de carduri SD si modulul bluetooth.

                          A mai rasam CD Player-ul stock, care de fapt sunt doua bucati acum , fiecare la 100 lei.

                          Astept cumparatori.

                          Comment


                          • #28
                            oferta valabila la 2 CD Playere Blaupunkt stock, varianta fara mp3. Pret fix 100 lei.

                            Comment


                            • #29
                              oferta valabila, 2 CD-Playere blaupunkt stock la 100 lei bucata, nimeni nu vrea?

                              Comment


                              • #30
                                Se poate inchide,
                                Multumesc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google