[Vand] Jante Noi. Gama Variata. Preturi Accesibile

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sal , la jante dai si flanse , si prezoane?
    http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

    Comment


    • Salut,

      Preturile includ inele de centrare si prezoane. De flanse nu ai nevoie.
      E-Mail: vanzari[at]pro-line[dot]ro
      Orange: 0749 122 266 Vodafone: 0723 227 156
      Cosmote: 0765 193 587

      Comment


      • ai verificat stocul pentru Wolfrace katana 2 pe 15? Inele de centrare de la 75mm la 60.1 mm ai? Care ar fi pretul pentru jante si pentru inele de centrare separat?

        Comment


        • Salut,

          Sunt disponibile Katana 2 pe 15" 4x100--1150 lei/set.
          Inele de la 75 nu am..doar de la 72.6.

          Merci!
          E-Mail: vanzari[at]pro-line[dot]ro
          Orange: 0749 122 266 Vodafone: 0723 227 156
          Cosmote: 0765 193 587

          Comment


          • jantele wolfrace triad, in poza apar cu 8 gauri pentru prezoane. asa sunt si cele pt logan? as vrea sa achizitionez 4 bucati dar vreau doar cu 4 gauri.
            Toata lumea se plinge ca nu are memorie, dar nimeni nu se vaita ca nu are logica.

            Comment


            • Salut,

              Aproape toate modelele pe 15" produse de Wolfrace au prindere dubla 4x100/108...exceptie fac: Katana 2--1150 lei/set, Matrix (care are capac)--1450 lei/set si Assassin la 1600 lei/set.

              Multumesc!
              E-Mail: vanzari[at]pro-line[dot]ro
              Orange: 0749 122 266 Vodafone: 0723 227 156
              Cosmote: 0765 193 587

              Comment


              • Din cate vad in poze wolfrace ultra lite pe langa culori arata si diferit modelul eco fata de cel gun metal, asa sunt si cele pe care le aduci tu ?

                ce ET au ultralite gun metal ?

                ma intereseaza modelul din prima poza, mai exact: http://www.wolfrace.co.uk/wolfrace_l...hp?wheelID=273

                Vad ca doar astea apar pe siteul oficial.

                later edit: acum am vazut pe paginile anterioare ca aduci Wolfrace Ultra-Lite Matt Black 6.5x15 4x100/108--1400 lei/set (fara kit dunga).

                intrebarea cu ETul ramane valabila.
                Multumesc.
                Attached Files
                Last edited by me_catalin; 27 February 2012, 19:12.
                Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                Comment


                • Salut,

                  Situatia sta in felul urmator:

                  http://www.pro-line.ro/jante-auto-wo...o_1123_1_1.php este modelul vechi de ultra-lite si este disponibil in stoc 4x100 pe 15" Et 35--1400 lei/set


                  este disponibil in stoc atat in varianta gun metal cat si silver 4x100 pe 15" Et 35--1400 lei/set este varianta 2011 a modelului ultra-lite.

                  Multumesc!
                  E-Mail: vanzari[at]pro-line[dot]ro
                  Orange: 0749 122 266 Vodafone: 0723 227 156
                  Cosmote: 0765 193 587

                  Comment


                  • Spune-mi te rog ce model de "Asia Tec" sunt cele de mai jos, daca se mai fabrica si daca da, la ce dimensiuni?

                    http://imageshack.us/photo/my-images...riorscos8.jpg/

                    Comment


                    • salut

                      buna la toata lumea am si eu o nelamurire am azchizitionat un set de jenti si vrea sa stiu daca sant bune ,cum se comporta,ca am auzit o gramada de pareri si nu stiu ce sa mai cred va multumesc de intelegere
                      Attached Files

                      Comment


                      • 6j 15 ET 50(gaura de centrare fara inel 60,1mm), asta este dimensiunea stoc a jantelor din fabrica. Fa comparatia si da-ti cu parerea.Se admite pana la 7j dar Et-ul nu trebuie sa coboare sub 20%.In domeniul jantelor intotdeauna a existat un compromis intre look si functionalitate.
                        Last edited by Cromatic; 28 February 2012, 21:52.

                        Comment


                        • Jantele cu ET-38 cati cm sunt scoase in afara fata de ET-50?
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • Nu este o diferenta vizibila ca look(desi este una reala) ci una ca functionalitate adica in maxim un an trebuie sa schimbi rulmentii. Trebuie inteles faptul ca un ET mai mic fata de stoc scoate janta inafara,vizibil asta este in anumite limite insa functionalitatea dauneaza oricum.

                            Multa lume nu intelege ce inseamna ET(offset)-partea care se prinde pe fuzeta si jumatatea jantei- deci simplu ET mic janta inafara, ET mai mare rezulta janta in interior.

                            Originally posted by Cromatic View Post
                            Spune-mi te rog ce model de "Asia Tec" sunt cele de mai jos, daca se mai fabrica si daca da, la ce dimensiuni?

                            http://imageshack.us/photo/my-images...riorscos8.jpg/
                            Si totusi vreau un raspuns la aceasta intrebare.
                            Last edited by Cromatic; 28 February 2012, 23:16. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Originally posted by martalogu View Post
                              buna la toata lumea am si eu o nelamurire am azchizitionat un set de jenti si vrea sa stiu daca sant bune ,cum se comporta,ca am auzit o gramada de pareri si nu stiu ce sa mai cred va multumesc de intelegere

                              Dupa cum tiam mai spus si telefonic ,jantele sunt bune,doar ca nu sunt usoare ca unele competitive sport etc....sunt jante de fabrica si nu sunt porcarii,singurul inconvenient este modelul ,ptr. ca la multi nu le place acest model de jante ca si design.Punct.Nu-ti fa probleme ptr. ele ,ruleazale la ce viteza vrei si cat mai mult.SUNT JANTE CALITATIV BUNE.
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • Originally posted by me_catalin View Post
                                Din cate vad in poze wolfrace ultra lite pe langa culori arata si diferit modelul eco fata de cel gun metal, asa sunt si cele pe care le aduci tu ?

                                ce ET au ultralite gun metal ?

                                ma intereseaza modelul din prima poza, mai exact: http://www.wolfrace.co.uk/wolfrace_l...hp?wheelID=273

                                Vad ca doar astea apar pe siteul oficial.

                                later edit: acum am vazut pe paginile anterioare ca aduci Wolfrace Ultra-Lite Matt Black 6.5x15 4x100/108--1400 lei/set (fara kit dunga).

                                intrebarea cu ETul ramane valabila.
                                Multumesc.

                                sa iti faci o parere de cum ar da pe masina. eu sunt foarte multumit de cum se comporta jantele si le recomand din toata inima. tot asa recomand si serviciile oferite de boogyman
                                Attached Files
                                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google