Vand Jante Pe 15" Cu Buza

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Jante Pe 15" Cu Buza

    Jante MIM, 15", 7j cu buza, 4x100, et-ul nu il stiu, nu scrie niciunde pe ele...

    Jantele necesita reconditionare, eu am facut cea mai mare parte din munca si anume indepartat vopseaua veche, sprit chitul vechi, eliminate 90% din atingerile de pe bordura jantelor si lustruire buze. Necesita vopsire interior si polishare buze.

    Doua dintre ele mai necesita si indreptare/roluire, doua au fost echilibrate si merg perfect. Le-am avut pe spate un drum de aproape 1000 km si au mers perfect la viteze de 120-130 km/h cu 5 persoane in masina.

    Pret 350 lei, negociabil.
    Attached Files
    Renault Laguna Club

  • #2
    Ai cumva si un pret la ele , sau e donatie??

    Am zarit tarziu pretul. SCUZE
    Pretul e pentru toate 4?
    Last edited by ZEU69; 19 September 2011, 18:31. Reason: Am observat tarziu ca e afisat si pretul.Scuze
    Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

    Comment


    • #3
      intra pe butucul de logan ?

      Comment


      • #4
        Pretul este afisat, da este pentru toate 4. Da, intra, doua din ele chiar le am pe spate momentan pe masina. (Am vandut toate jantele ce le-am avut, le vand pe toate ca sa-mi iau altceva).

        UUUupppp. 300 lei, ultimul pret, cu sau fara cauciucuri. Am calculat la fan courier si transportul e 100 lei +- 5-6 lei.
        Last edited by IuLy; 20 September 2011, 19:06. Reason: Automerged Doublepost
        Renault Laguna Club

        Comment


        • #5
          Se poate inchide. Jantele o sa plece la Carmelo.
          Renault Laguna Club

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google