Vand Dacia Logan 1.6mpi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Dacia Logan 1.6mpi

    Dacia Logan 1.6 mpi an 2004, model Ambition + toba sport(finala + intermediara),
    geamuri fumurii omologate spate + luneta, alarma.

    Tin sa precizez ca masina nu este a mea, este a unui vecin!
    Daca doriti mai multe detalii sunati la numarul afisat.

    Pret: 3900E usor discutabil!

    Date contact:
    Daniel: 0723.893.371
    Attached Files
    sigpic

  • #2
    Sus cu anuntul, pret discutabil ... daca aveti nelamuriri legate de masina puteti da si PM sau mesaj aici, cunosc destul de bine masina!
    sigpic

    Comment


    • #3
      Te rog sa precizezi si numarul de km rulati. Merci!
      Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

      Comment


      • #4
        Masina are 76.000km reali, distributia a fost schimbata anul trecut!

        3800Euro negociabil!
        sigpic

        Comment


        • #5
          3750Euro NEGOCIABIL!!
          sigpic

          Comment


          • #6
            Sus cu anuntul ... URGENT 2zile la pretul de 3500Euro!
            sigpic

            Comment


            • #7
              pretul ei de piata este 3 mii de euro, incearca la banii aia ca ai mai multe sanse !
              Up!
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • #8
                sus cu anuntul ... 3500E inca

                samy fiecare cere cat crede ca merita masina lui ... in plus masina arata bine, dar cand intra in posesie noului proprietar va fi perfecta!
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Sus cu anuntul !! 3500E
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by samy0388 View Post
                    pretul ei de piata este 3 mii de euro, incearca la banii aia ca ai mai multe sanse !
                    Up!
                    un ambition la 3000 eur ? pai si un ambiance cat e atunci ? 1500 eur ? Eu n am vazut logan care sa se vanda sub 2500 indiferent ce dotari penale avea ...
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #11
                      Opinia mea este ca la 3500 de euro se poate achizitiona un Ambition din 2004-2005 decent (pana in 100k km si ingrijit).

                      Si ca sa nu fiu offtopic, as dori sa aflu daca bara din fata este doar vopsita sau schimbata si daca nuanta diferita dintre aripile din fata si usile fata este doar un efect al pozelor sau este si in realitate.

                      Intreb pentru un prieten, in cazul unui raspuns pozitiv ii dau mai departe numarul de telefon din anunt si rezolva el cu proprietarul masinii.
                      "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
                      Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

                      Comment


                      • #12
                        Bara fata a fost lovita anul trecut intr-un troian, s-a rupt sub grila si a fost inlocuita si vopsita, aripile au fost zgariate de vecini draguti si revopsite!

                        Toate piesele de pe masina sunt de origine. Inainte de vanzare va intra pe CASCO la revopsire pentru toate piesele care sunt ori zgariate, ori ruginite(cum e aripa dreapta spate care a mai fost refacuta pe garantia masinii, cred ca daca si-o facea singur iesea mult mai bine).
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Multumesc pentru info, am dat mai departe.
                          "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
                          Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

                          Comment


                          • #14
                            Cred ca mai bine veniti si o vedeti. Cu noi a cumparat-o, cu noi poate o vinde.
                            Tot ce a spus FUG este in cea mai mare regula.
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Exact asa e, cu noi a cumparat masina(cea mai neingrijita din AUTOVIT, restul erau polisate si lustruite de erau mai NOI decat alea NOI).

                              Sus cu anuntul!
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google