Vand Jante Aliaj

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Jante Aliaj

    vand un set de jante da aliaj pe 15 inchi echipate cu anvelope Dunlop SP 200 sport ca noi. Jantele sunt made in Germany inclusiv cauciucurile. Jantele se potrivesc la mai multe marci de masini , fiat , dacia , opel seat , alfa romeo ...etc . Au PCD 4x98 ET 25 si J7. Anvelopele sunt 175/60/15 . Pt detalii va astept la e-mail corny_dyma@yahoo.com sau tel 0766847355. Pretul este 1000 lei15102011(005).jpg[ATTACH][ATTACH][ATTACH][ATTACH][ATTACH][ATTACH][ATTACH][ATTACH]15102011(006).jpg[/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH]
    Attached Files

  • #2
    Cu 4x98 nu se potrivesc pe Logan, din pacate.
    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

    Comment


    • #3
      Bafta la vanzare!
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #4
        4x98 sunt de fiat
        Numai bine.
        ps:la logan merg doar 4x100
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • #5
          merg pe logan , cu inele de centrare desigur , am eu gume de iarna pe ele , si sunt ok.
          Attached Files

          Comment


          • #6
            fofule ai alta distanta intre prezoane, ai 4X100, nu 4X98 cat au astea
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • #7
              nu cred ca au alta distanta intre prezoane , eu le`am luat dupa o honda .
              cel mai bine sa puna poze cu interiorul la o janta unde sunt toate specificatiile

              Comment


              • #8
                sunt 2 mm mai aproape de inelul de centrare fiecare prezon in parte si daca incerci sa pui prezoanele ori se vor infileta gresit ori deloc, pentru ca strambe n-au cum sa stea, cel mai probabil sunt 4X100 ale tale, altfel nu le puteai pune
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • #9
                  din pacate pt. cei care nu stiu ...aceste jante merg si pe 4x100 , se pun cu prezoane variabile , care se gasesc cam peste tot. Ferice de cel care le va achizitiona

                  Comment


                  • #10
                    atunci am inteles, bafta la vanzare
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • #11
                      up la anunt ...jantele sunt superbe Rc Design , made in Germany 15 inchi Et 25 si j 7 ...va astept

                      Comment


                      • #12
                        modelul lui FOF e de pe honde, care au 4*100.

                        Comment


                        • #13
                          Da ...asa este sunt si pe 4x100 , iar astea pe care le am eu , au fost pe un opel care avea 4x100 , si baiatul si-a pus prezoane variabile....asa ca nu va faceti griji , cum eu pot sa imi pun 4x100 cu prezoane variabile , asa si voi puteti sa va puneti 4x98 cu prezoane variabile

                          Comment


                          • #14
                            Ce sunt prezoanele variabile? Sau mai exact, cum sunt?

                            Recunosc ca nu am mai auzit termenul asta pana acum.
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • #15
                              http://www.tuningautoaccesorii.ro/pr...IABIL____-_2MM
                              cam asa arata.
                              Numai bine.
                              Un Logan----YNG-----
                              Numai bine.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google