[VAND] Antifurt butuc portiera, din inox

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hai sa nu fiu rau!titlul spune ceva de antifurt,daca ai avut portbagajul spart(incuietoarea fortata sau deteriorata) sau daca vrei sa previi acest lucru apelezi la acest butuc-nu DOP-si il montezi in locul,, butonului,, adica butucului original.si iti montezi actuator!

    Comment


    • Da, imi cer scuze, dar in clipa aceea doar dop mi-a venit in minte. Ideea e ca am vazut la cineva pe alt forum care isi pastrase butonul si avea ca un fel de tablita sau ceva mai rezistent care acoperea perfect locul in care introduci cheia. Era defapt pe toata suprafata butonului, nu si pe laterale si fara actuator. Daca era cumparam 3 buc de butuci de la tine de la inceput, dar stiu ca exista si alta varianta. Oricum mersi de lamurire.

      Comment


      • Un nr de telefon se poate, pentru a te contacta cineva din afara forumului?

        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

        Comment


        • 0766252374 stau in rahova!

          Comment


          • vizionati si noile modele ptr portbagaj!

            Comment


            • Bai colegu ce antifurt vinzi frate?....nu sunt bune de nimic....mi-a spart masina cu "antifurt"-ul tau cu tot...am avut noroc ca n-au putut sa-mi ia radio-mp3-ul, doar au incercat....
              Attached Files
              sigpicLogan-Club-Ploiesti

              Comment


              • se numeste butuc !arata-mi foto cu el montat!

                Comment


                • da butuc "antifurt"...
                  Attached Files
                  sigpicLogan-Club-Ploiesti

                  Comment


                  • ok! am recitit posturile vechi... vezi p154 si 155 ! imi pare rau sa aud asa ceva...dar daca l-ai fi montat fara siguranta veche poate nu ai fi avut probleme! si vorba romaneasca... Lacatele nu sunt facute pentru hoti!

                    Comment


                    • da este si greseala mea ca am lasat aceea siguranta...
                      sigpicLogan-Club-Ploiesti

                      Comment


                      • inca o data iti spun.. imi pare rau sa aud ca a fost desfacut butucul,nu trebuia sa poata sa actioneze pirghia de la deschidere decit cu ceva sirma, este primul caz in care aud ca a fost demontat.Astept si alte pareri de la cei care mai au montat butuci de la mine!

                        Comment


                        • Cu hotii niciodata sa nu ne punem! Improvizatiile astea sunt doar asa ca sa le dea batai de cap cateva minute, poate poate sa-i vada cineva dar de spart tot sparg ei. Sparg ei Audi, BMW ultimele modele naiba si se sperie ei de un : antifurt" sa fim seriosi . Eu unu prefer ca masina mea sa nu fie asa greu de spart. Daca se chinuie pai imi strica mult mai multe pe la ea .... asa macar mi-o deschid mai usor, mai cu grija
                          Am avut-o si eu sparta acum vreo 3 luni. Iala fortata fara sa mi o strice doar foarte putin indoita ( le multumesc ) ). Din fericire nu au avut ce sa mi fure din masina. Eu de obicei nu las nimic in masina care sa atraga atentia.

                          Sunt bune impovizatiile astea dar asta nu inseamna ca trebuie sa lasati la vedere tot, este si vina voastra
                          Last edited by Christnacht; 30 April 2014, 23:39.
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • un punct de vedere foarte realist... sa tragem invataminte din el!

                            Comment


                            • Ce sa zic,imi pare rau ptr colegul de mai sus,dar stiti cum e hotul ,unde sunt lacate mai mari,unde e grilaj,unde e mai bine incuiat acolo se duce crezand ca da lovitura,sa nu ii subestimam,in cazul de fata,au vazut acei butuci,au banuit ca nu ii pune omul degeaba,ascunde ceva acolo
                              http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                              Comment


                              • bipeda... se pare imi datorezi ceva scuze... eu le astept... nu este vina mea ca la tine acasa ti s-a spart masina, un butuc montat in locul incuietorii originale nu inseamna paza 100%, vad ca m-ai vorbit de rau peste tot!dispozitivul produs de mine este un inlocuitor al butucului original pentru a proteja cit de cit! ASTEPT!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google