[VAND] Antifurt butuc portiera, din inox

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • momentan stoc zero! nu gasesc inox!

    Comment


    • a sosit marfa noua! netede la cerere! 30 lei bucata! 75 setul de trei!
      Attached Files

      Comment


      • Mi-au spart nerorocitii astia de hoti masina,dar printr-o metoda care nu o doresc la nimeni.Si pentru ce?Pentru un casetofon fara fata!
        Sunt dezamagit complet
        Scuze de OT.

        Comment


        • Salut!La un 1.6 16v prestige,berlina,cu buton ce se apasa la portbagaj,ai ceva de "sigilat"?Ceva in gen cum faci pentru usi dar sa se potriveasca la portbagaj?

          Comment


          • marfa de marfa!
            Attached Files

            Comment


            • Super smecheria... azi le-am montat sie eu la ambele usi...vin super. Apelati cu incredere la om, piesele sunt ffff bine lucrate iar el este corect....

              Daca reusesti sa faci ceva si pentru portbagaj (cel cu buton) ar fi super. Cum erau antifurturile de la vechile dacii...imbracau butorul respectiv iar antifurtul se fixa cu un surub ceva...Oricum te voi mai suna.......
              Last edited by bah; 21 February 2013, 21:17. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • multumesc de apreciere!

                Comment


                • interesant,m-as baga si eu,dar ma tot gandesc,cand o sa vada hotul antifurtul,se gandesteca am ceva de valoare in Dacia mea ,am sa ma mai gandesc,cred ca am sa cumpar si eu,imi plac cum arata,arata foarte bine.bv,Cand ma hotarasc et anunt.Stima
                  http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                  Comment


                  • Asa am gandit si eu initial. Dar am fost nevoit sa achizitionez atifurtul cand am gasit masina cu butucul rupt si tabla indoita. Oricum daca vrea sa te faca te face indiferent ce antifurt pui, dar macar asa nu-ti distruge odata cu butucul si tabla...Stai linistit, fomistii astia se bucura si cu tetierele, orice-ti fura pentru ei este un castig...Doar nu te gandesti ca ei spera sa gaseasca in torpedou sau sub scaun cine stie ce valori...Sper din suflet sa nu gasesti masina cum am gasit-o eu , dar la cate loganuri am vazut pe strada cu butucul fortat......

                    Ghiaurule, nu uita poate studiezi problema si cu butucul pentru portbagaj.....la loganul din 2007, cel cu buton...Vb peste o saptamana...
                    Last edited by bah; 1 March 2013, 19:30. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • studiez problema! sus cu el!

                      Comment


                      • Pana la urma ...poate iau,doar ptr ca arata mai bine decat butucul,cum fac rost de zgomotzei,cum comand,cred ca le vopsesc si in culoarea masinii
                        http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                        Comment


                        • Sa traiesti Ghiaure!! Multumesc pentru promptitudine! Recomand cu caldura, om serios si rapid!
                          "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
                          Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

                          Comment


                          • multumesc! noile modele!
                            Attached Files

                            Comment


                            • super meserias !! super calitate !!! recomand cu incredere !!

                              Comment


                              • mersi Kervoort! noile modele montate!
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google