Vand Kit Incalzire Scaune Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Kit Incalzire Scaune Logan

    Vand kit incalzire scaune pentru Logan originale renault noi. Pret 150 Ron
    Setul contine:
    - plasele incalzire spatar+sezut pentru scaunele pasager+sofer
    - 2 butoane
    Trimit in orice oras
    Attached Files

  • #2
    un nr de contact ceva de unde esti

    Comment


    • #3
      EUGENE si carenajele ptr butoane? le prind cu silicon?

      Comment


      • #4
        Carenajele mai greu deocamdata nu am.
        Last edited by Seba; 17 November 2011, 00:38. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #5
          ok, se pot pune butoanele in carenajele stock, daca se decupeaza acea "buza tehnologica"? adica in carenaj e suport pe buton, sau n-are cine sa-l tine fixat in gaura...? intreb, pt ca sunt direct interesat.
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • #6
            exact , n`are cine sa`l tina in gaura
            in carenajele speciale , exista suport special , apasarea butonului nu este chiar usoara , apesi destul ca sa faca click.

            Comment


            • #7
              stiu, mah, ca io am deja intreb pt un coleg de birou si nu vreau sa mai desfac scaunele, sa ma bazgoi p-acolo; ma gandesc ca stie omu' ce vinde...
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #8
                pai eu ti`am raspuns la ce ai intrebat mai seba

                Comment


                • #9
                  Carenajele au in mod normal o forma ce poate fi decupata dar nu stiu sigur daca vine bine butonul daca nu are lacas special, ar merge lipt probabil. pana la urma poti sa le pui oriunde

                  Comment


                  • #10
                    Carenajele stock nu au suportul pentur buton. In schimb se poate pune intre scaune, acolo unde este butonul pentru blocarea geamurilor spate.
                    GL-22-TOF

                    Comment


                    • #11
                      Mai rau este ca in momentul de fata nu mai am nici butoane. Plasele de incalzire se vand la 120 Ron cu tot cu transport fara butoane pentru cine e interesat. Cand o sa fac rost si de butoane o sa anunt.

                      Comment


                      • #12
                        mda, ai mai scris tu pe un thread initial ca ai tot setul , acum nu ai butoanele , maine nu mai ai una din "plase" , am zis sa ne vedem in bucuresti (ai zis ca esti din bucuresti ,dar esti plecat momentan prin tara) si vad ca nu ai mai dat nici un semn

                        Comment


                        • #13
                          Nu sunt din Bucuresti Cosmin, m-ai inteles gresit. Nu stiu ce sa zic poate prin decembrie sa ajung pe la Bucuresti si ai dreptate sa fi suparat ca am inceput post-ul ca am si acum numai am butoanele, dar am avut cam multe comenzi si nu ma asteptam, in schimb plasele de incalzire am destule pe stoc.
                          Last edited by Seba; 17 November 2011, 21:20.

                          Comment


                          • #14
                            Azi am primit kit-ul de incalziri scaune de la Eugen91 (fabricatie 28.10.2011)...il recomand...
                            pacat ca nu mai are butoane...
                            eu am gasit alta solutie pentru pozitionarea butoanelor (cu unele mici modificari si doua ore de pilit)...maine o sa imi montez plasele pe scaune...
                            Attached Files
                            Last edited by radutu; 17 November 2011, 23:43.

                            Comment


                            • #15
                              Mersi Radutu, imi pare bine ca esti multumit
                              Last edited by Seba; 18 November 2011, 23:52.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google