[VAND]Placute Logan Marca FERODO

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND]Placute Logan Marca FERODO

    Vand placute logan , cu uzura de 40% au fost schimbate la numarul de km si nu la gradul de uzura!! pret 30 ron!

    marca ferodo...sunt de pe varianta diesel laureate
    Attached Files

  • #2
    UP!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Comment


    • #3
      cum ma sa vinzi placute uzate...incredibil , nu stiu cum a fost acceptat anuntul.
      dupa aia iar apare unu la recomandari ca i le`ai dat prea uzate...
      mai bine le pastrezi in magazie , poate nu ai bani cand iti pica astea noi si le pui de rezerva o perioada..

      Comment


      • #4
        Placutele uzate montate pe discuri cat de cat bune le strica. Un set de placute noi e cu 16 ron mai mult si vine si cu tablite noi de fixare.
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • #5
          Asta e cel mai tare anunt de pe aici, pe bune. Nu stiu ce sa fac, sa rad sau sa plang. Pe bune acum, cine ar cumpara placute uzate deja, cand e vorba totusi de securitatea lui.

          Comment


          • #6
            Ma da lasati omu' sa faca ce vrea , problema e ala care le cumpara nu ala care le vinde.

            Nici eu nu sunt de acord cu asemenea anuntuti si cu acei participanti la trafic care au placute de 20 lei si care in loc sa schimbe placutele schimba discurile si nici nu au frana.

            Acum fiecare dintre noi putem vinde placute , tamburi s-au alte minuni uzate (nu e normal dar cam asa se intampla) problema mare e ala care le cumpara !!
            sigpic

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google