VAND Kituri XENON - De La 120 Euro

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VAND Kituri XENON - De La 120 Euro

    Vand kituri XENON 35w cu preturi de la 120 euro fara TVA pentru H4 -1.
    ma puteti contacta aici sau printr-un PM
    mai multe detalii aici

  • #2
    Am cumparat si eu de la el. calitate ok produse bune....
    totul a fost ok.
    mersi
    (pentru impresii cautati-ma )
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • #3
      Ce vă oferim?
      Seturile oferite de firma nostră se pot instala pe orice fel de autovehicul, în locul becurilor originale, fără ca legăturile de cabluri şi racordurile din fabricaţie să fie atinse şi fără a vă pierde garanţia maşinii, capurile racordurilor ş punctele de legătură fiind standard.
      În oferta noastră veţi găsi: H1, H3, H4bi, H7, H8, H9, H11, H13bi, 9004bi, 9005 (HB3), 9006 (HB4), 9007bi (HB5), D2R, D2S, D2C, D1R, D1S, D1C, 880, 881.
      Mai multe temperaturi coloristice: 4500K, 5000K, 6000K, 8000K, 10000K, 12000K.
      Mai multe tensiuni: 6V, 12V, 24V.
      Tehnologie profesionistă de înaltă calitate cu un trecut sigur!
      Cablu de eroare pentru autoturismele cu calculator pentru faruri.
      PRETURI SPECIALE H1 si H7 110EUR+ TVA(6.000k)
      H3, H4-1, H4-2, H8, H9, H11, 9005 (HB3), 9006 (HB4),D2R, D2S, D2C, D1R, D1S, D1C, 880, 881 120EUR+TVA
      H4-bi, H13bi, 9004bi, 9007bi (HB5) 150EUR+TVA
      Pentru mai multe detali viziti site-ul www.hdrive-europa.com

      Comment


      • #4
        Ai ceva preturi actualizate ? Ca il intereseaza pe un prieten ? pentru farurile de ceata (cred ca H7 is alea sau H1)
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • #5
          H11 sunt la farurile de ceata , Cu curierul ? Sau prin ce trimiti ? Lasami un ID de mess sa mai vorbim
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • #6
            Keanu: in caz ca te intelegi cu omu s-ar putea sa ti-l aduc eu la Felix pentru ca ma duc pe la el next week ca sa mai iau niste becuri de pozitie (si poate becurile de ceata)
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • #7
              Nu stiu.. acuma sunt in ganduri.. ce sa fac.. sa pun angeluri si dupaia xenon sau sa pun xenon pe stock:-??:|
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • #8
                Ce vă oferim?
                Seturile oferite de firma nostră se pot instala pe orice fel de autovehicul, în locul becurilor originale, fără ca legăturile de cabluri şi racordurile din fabricaţie să fie atinse şi fără a vă pierde garanţia maşinii, capurile racordurilor ş punctele de legătură fiind standard.
                În oferta noastră veţi găsi: H1, H3, H4bi, H7, H8, H9, H11, H13bi, 9004bi, 9005 (HB3), 9006 (HB4), 9007bi (HB5), D2R, D2S, D2C, D1R, D1S, D1C, 880, 881. La tipurile mai speciale vom avea nevoie de un răgaz de 3 săptămâni.
                Mai multe temperaturi coloristice: 4500K, 5000K, 6000K, 8000K, 10000K, 12000K.
                Mai multe tensiuni: 6V, 12V, 24V.
                Tehnologie profesionistă de înaltă calitate cu un trecut sigur.
                Preturi gasiti pe www.hdrive-europa.com

                Comment


                • #9
                  Pe PM ai parerea mea despre subiectul asta.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • #10
                    Ok si care ii diferenta dintre temperaturile coloristice? care vede mai bine? Sau care ii diferenta intre ele?
                    Intreb deoarece nu am gasit pe web explicatia.
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • #11
                      Esti user nou,pana nu faci un anumit numar de posturi nu te lasa sa postezi linkuri.
                      E protectie de spam
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #12
                        Pe masina mea am montat 6.000k (tenta alb - albastra)
                        mi se pare ca este cea ma buna varianata, fiindca cele mai mari 7.000k, 8.000k etc au o culoare albastra (greu de condus noaptea), iar celelalte o culoare galbena, 5.000k 4.500k

                        Comment


                        • #13
                          Keanu: vezi ca pe Portal la sectiunea Arad ai o poza cu masinile noastre cu becurile aprinse pe ploaie. cred ca poti sa faci o diferenta intre culoare galbena si alba si intre far normal si angel (norby89 din stanga mea -cel cu Loganul ARHAM modificat cameleon are angel pe ea)
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • #14
                            Momentan sunt plecat din localitate. o sa revin cu mai multe amanunte si raspunsuri. multumesc

                            Comment


                            • #15
                              Anunt valabil

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google