Vand Tapiserie Logan Ph2 Model 2011....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai exista vreun set modelul "live''?

    Comment


    • .....

      deocamdata numai am nici un model pt logan.
      am doar pt sandero fara spatar divizat spate

      Comment


      • Cand apare, pot conta ca am un set asigurat?

        Comment


        • User serios, recomand. Si multumesc! Nu mi-a vandut tapiseria de duster pana nu s-a asigurat ca se potriveste pe'sandero. Poze vedeti la my ride. Tapiseria e noua si are eticheta de fabrica mioveni.

          Comment


          • Pe când crezi ca mai poți face rost de tapițerie pt ph1 ?
            sigpic

            Comment


            • Salut pentru un logan ph1 2006 tapiteria de duster din piele se potriveste 100% si pe spate, la bancheta???
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • Pot sa raspund eu?Din pacate nu. Loganul nu are spatar fractionabil din cate stiu, insa poate reusesti s-o adaptezi. Cauta in dezmembrari o tapiserie textila de duster si incearca.

                Comment


                • Originally posted by B-64-MVP View Post
                  Salut pentru un logan ph1 2006 tapiteria de duster din piele se potriveste 100% si pe spate, la bancheta???
                  parca eram " bisnitar de autovit'' .....uiti cam repede.se pare ca esti cam singurul nemultumit . nu am ce discuta cu asemenea specimene care aduc jigniri nefondate.

                  p.s.
                  in mod sigur nu ai vazut un duster la interior... de condus nici atat.

                  Comment


                  • ......

                    Originally posted by planetara View Post
                    parca eram " bisnitar de autovit'' .....uiti cam repede.se pare ca esti cam singurul nemultumit . nu am ce discuta cu asemenea specimene care aduc jigniri nefondate.

                    p.s.
                    in mod sigur nu ai vazut un duster la interior... de condus nici atat.
                    Vad ca continui cu jignirii nefondate la adresa mea, stai in banca ta si vinde-ti articolele, atat iti recomand, eu am intrebat ceva, vroiai sa imi raspunzi bine, daca nu taceai si gata ! ! !
                    Stai linistit ca nu esti tu "U.A.P" intruchipata, nu esti singurul care comercializeaza asa ceva in Romania si peste hotare ! ! !
                    Cat despre Duster , ce sa zic, poate nu am condus, poate nici nu l-am vazut live, poate nici nu am fost in fabrica la Mioveni......nu are rost sa mai discutam, era vorba de o informatie.....
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • ....

                      si eu iti recomand sa-ti vezi lungul nasului si sa ceri informatii de la ceilalti care comercializeaza asa ceva .

                      Comment


                      • salut, sunt interesat de o tapiterie black edition cu 4 tetiere pentru un logan 2007. astept raspuns cu pretul si daca ai pe stoc.o zi buna
                        sigpic
                        Asigurari Rca, Casco,Locuinta, Viata,etc...

                        Comment


                        • numai am nici un model .
                          le-a scumpit si nu vreau sa-i dau cat cere el .
                          oricum daca aduc pe comanda probabil o sa fie 180-200 ron

                          Comment


                          • ........

                            am 5 tapiserii model black-line si 5 tapiserii model story cu 4 tetiere
                            pret 180 ron set

                            Comment


                            • Pana acuma pentru MCV nu ai facut rost, cred ca nu o sa faci nici de aici incolo? nu?

                              Comment


                              • .......

                                nici o sansa pt mcv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google