Vand Tapiserie Logan Ph2 Model 2011....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Tapiserie Logan Ph2 Model 2011....

    vand tapiserie logan 2 sezuturi 2 spatare pt scaune fata+ bancheta si spatar spate+ 5 tapiserii tetiere gratis model 2011 pret 140 ron + transport revin cu poze detaliate si cu claritate mai mare am citit regulamentul si sunt de acord cu el
    Attached Files

  • #2
    un set rezervat pentru mine, e ok culoarea si imprimeul.
    in week te vizitez.

    Comment


    • #3
      Ai decat un set de tapiterie?De kiss nu poti face rost?

      Comment


      • #4
        hai cu pozele ca poate ma bag si eu la una
        Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
        Cine este interesat ma poate contacta pe privat
        sigpic

        Comment


        • #5
          .....

          deocamdata pana la ora asta mai am 4 seturi disponibile si am decat un model. de kiss si de prestige nu pot sa fac pt ca numai exista ca echipare aceste modele

          Comment


          • #6
            sunt si eu interesat, niste poze mai clare ar fi perfect.multumesc

            Comment


            • #7
              sunt interesat si eu !

              PS au gauri pt airbag-urile laterale ?
              Last edited by Dany_DNY; 2 March 2012, 09:11.
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • #8
                Pentru MCV gasesc si eu vreo tapiterie la tine ? Sau cel putin locurile din fata daca s-ar putea .. ca alea se potrives de la berline .

                Comment


                • #9
                  salut..ai pm!
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    sal

                    sal.vreau si eu un set

                    Comment


                    • #11
                      salut, se potrivesc aceste tapiterii la loganul ph1? modelul e din 2007 iunie. daca da as fi si eu interesat, de montat cum se monteaza? mergi la service cu ele? Foarte tare threadul, tapiteria de ph2 de vanzare, bafta la vanzare
                      Last edited by logan5; 2 March 2012, 18:13. Reason: foarte tare threadul
                      Logan laureat 1.2

                      Comment


                      • #12
                        salut

                        dany dny ..... nu au gauri pt air-baguri sunt de varianta preferance mihaitza mcv ........ cred ca pot sa-ti fac rost toata tapiseria e putin mai scumpa dar nu promit nimic arsene .... astept comanda logan5 ..... se potrivesc fac o precizare modelul din poze care sper ca sunt mai clare sunt de modelul preferance . sunt originale si noi pt detalii 0765 455 124
                        Attached Files

                        Comment


                        • #13
                          cum se monteaza, stie cineva? mergi la service? nu vreau sa le montez eu, am inteles ca e complicat
                          Logan laureat 1.2

                          Comment


                          • #14
                            Daca faci rost pentru MCV, vreau si eu. Adica model negru cu dungile alea gri, da fapt negre sa fie. Ma intereseaza toata tapiseria, inclusiv pentru locurile 6 si 7 . Asta daca se poate, normal. Te rog eu mult, daca faci rost pentru MCV, anunta-ma. 0723225734, adrian.zimbroianu@yahoo.com

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by planetara View Post
                              dany dny ..... nu au gauri pt air-baguri sunt de varianta preferance mihaitza mcv ........ cred ca pot sa-ti fac rost toata tapiseria e putin mai scumpa dar nu promit nimic arsene .... astept comanda logan5 ..... se potrivesc fac o precizare modelul din poze care sper ca sunt mai clare sunt de modelul preferance . sunt originale si noi pt detalii 0765 455 124
                              Daca faci rost le iau 100% . In momentul cand le ai imi dai un PM ca sa iti dau adresa mea sa mi le trimiti .

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google