[SCHIMB] Skoda Octavia RS Cu Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Cata89ro2000 are intr-un fel dreptate, acest " troc" iti lasa sentimentul de samsar din mai multe puncte de vedere dupa cum am mai zis detaliile nu sunt clare si pot fi interpretate.
    Cata89 daca fratele tau face ce face asta nu inseamna ca toata lumea este ca el, daca vrei sa arunci cu "noroi" in cineva ar fi indicat sa ai un argument solid nu doar presupuneri.
    Din cate am citit eu pe aici omul nu se opune unui tester amanuntit asa ca nu vad unde ar fi problema, in ziua de azi nu mai cumperi masina ca o bicicleta ( te uiti la ea cu un prieten/ amic/ "mecanic" si o iei), presupun ca numeni nu mai cumpara o masina fara un testar complet....
    Megane II faza II 1.5dcI K9K

    http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

    Comment


    • #92
      Si asta e drept ce spui tu, dubios este anuntul oricum, dai o masina buna pe motiv ca nu e buna sa mergi cu ea la pescuit pe un logan ( nu vad rostul, a nu se intelege gresit, tot logan am si eu ) am mers la pescuit si cu masina cabrio, nu mai zic marca pentru ca nu conteaza, joasa oricum.
      Asa ca din ce sa scris pana acum se pot trage oricum concluziile, sunt destule pareri exprimate incat sa iti dai seama.
      Parerea mea este sa lasam omul sa isi faca topicul pe tema lui de acum in colo, cine vrea sa cumpere citeste toate posturile si isi da seama.
      1.Bafta la vanzare
      2.Pace si prietenie
      "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

      Comment


      • #93
        Pentru vanzator ofer la schimb Logan 1.4 MPI + GPL, remapat, echipare Laureate (in principiu A/C, servo-directie, geamuri electrice fata, computer de bord, 2 airbaguri, oglinzi electrice si incalzite). Masina are aproape 225.000 km. reali, este luata de noua, a fost taxi pana in 2009 iar de atunci este masina de casa. Eventual daca vrei cu sau fara arcuri sport H&R.

        Culoarea este galben-sport, iti va aduce aminte de RS-ul galben). Eventual, ce diferenta doresti in caz ca accepti oferta mea?

        Topicul masinii: http://www.loganclub.ro/forum/loganu...-t9817p46.html
        Last edited by crististreulea; 10 May 2012, 22:16.
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • #94
          N-am mai intrat pe forum de ceva timp,insa m-au distrat comentariile voastre.)
          Ceva lamuriri.. Motorul are 132 kw,cod AUQ si e turbo(acelasi de pe audi S3,doar ca alta turbina si injectoare).Masina este model vRS. Nu-s samsar ca altfel n-o tineam 2 ani. Motorul nu e spalat ci doar sters de praf.Masina nu a fost lovita. Si nici nu e o marca cu care sa impresionezi gagicile..Poti impresiona doar cunoscatorii modelului.
          Aaaa...era sa uit. Nu s-a terminat sezonul de pescuit.
          Ce-i asa de dubios sa-ti trebuiasca o masina inalta de mers la peste.Rs-ul nu-l mai folosesc decat duminica,cateodata. Am alta masina,pe care chiar nu am cum s-o bag la pescuit..
          Masina este intr-o stare cum mai rar gasesti.Daca tineam la pret,ceream si eu 5500-6000 cum sunt pe net alea care sunt "in toate mintile".
          Pai daca eram samsar va spuneam ca "ia 6% manca-ti-as" . Asa ca,cine o vrea,sa se astepte la consum maricel..

          Comment


          • #95
            Eu as zice consum - nu "maricel" - ci adecvat pentru motorul pe care il are. Au sarit toti cu pareri, sunt curios cam ce preturi vor cere respectivii daca va fi sa isi vanda masina.

            Comment


            • #96
              Vanduta cu 4800(pentru curiosi). Se poate inchide. Cred ca imi iau Logan din 2010 cu banii astia.

              Comment


              • #97
                Ce pret mic, pt o masina chiar misto.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google