Cumpar Voucher Remat 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    In reprezentante (indicat DACIA). Am inteles ca ei s-ar putea sa aiba sub 2000 lei /tichet dar foarte putin probabil ... Si eu eram in cautarea a 3 vouchere dar cu "samsarii" (care ii vezi pe net ca vand seturi de vouchere) si piata asta, s-a ajuns sa valoreze mult prea mult un voucher.

    M-am inteles inainte cu oameni (daca ii mai poti numii asa) la preturi decente (1200/1500/1600) dar mai cand s-au vazut cu voucherul in mana mi-au cerut peste 2000 de lei ...

    Ia-o ca pe un UP MARE si ca un sfat .


    Poti incerca pe site-ul chiar acuma a postat cineva ca vinde cu 1500 (cand il suni cere 2000) http://www.rabla-2011.ro/vand-voucher-rabla/

    Comment


    • #17
      O intreaga nebunie cu aceste preturi.Vouchere la 3000 ron? Ce castigi ? 800 ron la un voucher? De vina sunt numai samsarii.Cum se pune unul la vanzare cu 1500 ron, hopa, il ia samsarul si-l revinde cu pret dublu. Eu am intrebat la dealer anul intrecut si mi-a facut rost de 3 vouchere la limita joasa de pret de anul trecut.Te duci frumos la dealerul de la care vrei sa iei masina si iti face rost la preturi decente. Ei au numai de castigat daca iti da vouchere la pret normal.Vind mai usor masini.Acesta e si scopul lor.
      Last edited by karlos12; 28 April 2012, 15:12.

      Comment


      • #18
        Originally posted by mielu View Post
        Care ar fi asta??
        La dealer-ul de unde vrei sa cumperi masina. Te duci si intrebi. Anii trecuti aveau.
        Anul asta cred ca din cauza anuntului celor de la mediu ca s-ar putea sa sisteze programele Rabla si Casa Verde din lipsa de fonduri preturile au luat-o razna.

        Comment


        • #19
          Multumesc de sfaturi. Am sa mai incerc la dealeri.

          Comment


          • #20
            Am incercat eu la tot felul de samsari si inclusiv la dealer. 2500 ron. A innebunit lumea. Poate acuma daca s-a schimbat guvernul, astia or sa dea drumul iar la vouchere. Au nevoie de voturi, altfel nu primesc nimic. Cel putin eu unul nu le dau nimic.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google