[Vand] Filtre De Habitaclu Logan Cu Carbon

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • baiat serios tudor

    Comment


    • e foarte serios si prompt, iar produsele sunt de calitate, il recomand cu toata increderea celor necredinciosi...

      Comment


      • Multumesc pentru aprecieri, vreau doar sa fie lumea multumita.

        Comment


        • Salut, vreau si eu pentu un amic, unu cu carbon activ, ai PM.
          Multumesc.

          Comment


          • am ridicat filtru in seara asta.mersi!

            Comment


            • Am ridicat filtrul. Multumesc pentru promptitudine .

              Comment


              • filtrul acesta este renumitul filtru de polen,practic?se monteaza in zona din spatele consolei,undeva jos la picioarele pasagerului din dreapta?vreau sa stiu daca se potriveste la fix in gaura aia dupa ce decupez sau trebuie indoit precum un evantai?iti multumesc pentru rabdare

                Comment


                • Am primit filtru.Merci! L-am si montat.daca erau cei de la Dacia langa mine....avand locasul.......,dar asta e.Acum sunt multumit.Am reusit sa pun si un "filtru" cu plasa de tantari(mai rara) sub grila . Rezultatele , excelente .Cred ca i-ar trebui filtrului de polen si niste silicon.Pentru etansare.Cu ventilatorul la 3 scapa aerul.Nu cantitati mari,dar suficient ca sa ma deranjeze.

                  Originally posted by PCH View Post
                  filtrul acesta este renumitul filtru de polen,practic?se monteaza in zona din spatele consolei,undeva jos la picioarele pasagerului din dreapta?vreau sa stiu daca se potriveste la fix in gaura aia dupa ce decupez sau trebuie indoit precum un evantai?iti multumesc pentru rabdare
                  E mai simplu decat crezi.Nu se decupeaza greu.Cca 20 min.Cu cuter si un pistol de lipit.Pozitia e intradevar bestiala.Cand decupezi.Se portiveste perfect filtru in locas.Am de trei ani Loganul,dar pana acum nu am avut curaj sa montez filtru.Fraier....am inghitit tone de praf.......
                  Comanda si pune.
                  Last edited by mariusvil; 2 March 2010, 19:56. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • vreau si eu un filtru te rog .. uite ai pm cu adresa mea

                    Comment


                    • Filtrul a plecat spre tine.

                      Comment


                      • o intrebare am si eu:
                        de ce se numeste filtru de carbon?este diferit de asazisul filtru de polen?
                        sigpic

                        Comment


                        • Filtrul care-l vand are hartie impregnata cu carbon, care reduce cantitatea de noxe care intra in habitaclu,( http://www.airtopitalia.it/uk/dettag...480&linea=zero ), difera de filtrul cu hartie obisnuit care filtreaza doar aerul de praf, frunze,...( http://www.airtopitalia.it/uk/dettag...0F&linea=zerof ) Filtrul de polen e filtrul de habitaclu care are capacitatea de a filtra si polenul (particolele de polen sunt mai mici decat particolele de praf, majoritatea filtrelor de hartie simpla, nu filtreaza si polenul), filtrul cu carbon care-l vand filtreaza si polenul. http://www.airtopitalia.it/uk/zero.asp

                          Comment


                          • daca tot cumpara lumea...vreau si eu un filtru !Ai PM :P

                            Comment


                            • cred ca abonez si eu la un filtru de habitaclu am studiat mult cateva tutoriale si mam lamurit cum vine pus iti las datele pe pm ms

                              Comment


                              • Salut! Multumesc pentru filtre! Prompt, rapid si eficient!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google