[Vand] Filtre De Habitaclu Logan Cu Carbon

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Pana nu-mi dai numele nici nu pleaca, daramite sa mai ajunga! NUMELE

    Comment


    • #77
      Vezi ca ai o comnada si de la mine!

      Comment


      • #78
        Mi-a soit si mie filtru. Urmeaza instalarea! Recomand, user serios!Multumesc Tudor!

        Comment


        • #79
          Din pacate, filtru nu s-a potrivit ca inaltime si atrebuit s ati din el! Nu stiu de ce s-a intamplat asta, poate ca a mea e model 2004si o avea sisitem ami vechi! Sper s aretina prafu macar!

          Comment


          • #80
            Ai facut o mare greseala, filtrul asa este gandit mai mare decat decuparea pe care-l introduci, loganul indiferent de anul de fabricatie, indiferent de echipare are acelasi grup de climatizare (faza I).

            Comment


            • #81
              Pai dar nu intelek cum ar fi intrat acolo. Pt ca era mult mai inalt filtrul decat decupatura si nu era chestie de genul ca nu l-am intesat eu. Chiar nu inteleg! Asta e!

              Comment


              • #82
                hai ca iti dau eu raspunsul! Trebuia strans un pic si intra perfect fara sa tai din el! Mai ia un filtru, il strangi de capete (chiar daca se indoaie un pic materialul ala) si il pui asa! Bagi intai partea de sus si apoi apesi pe partea de jos si e gata! BAFTA!!!
                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                Comment


                • #83
                  M-am prins acum, dar prea parziu! Deocamdata il als asa sa vad daca isi face treaba si peste ceva timp imi iau altu daca e
                  . Merci oricum

                  Comment


                  • #84
                    De filtrat aerul nu cred ca o va face foarte bine, din moment ce filtrul nu e intreg. Imi pare rau, trebuia sa-mi dai un telefon si-ti explicam cum trebuie bagat.

                    Comment


                    • #85
                      As dori si eu 2 filtre de habitaclu cu carbon activ, dar sa imi si arati unde se monteaza mai precis si ce trebuie sa decupez si cu ce sa decupez.Cred ca am sa te contactez la nr. tau de telefon. Sper ca a ramas tot acelasi.

                      Comment


                      • #86
                        Ma gasesti la nr de tel 0766 714603

                        Comment


                        • #87
                          Salut! As dori si eu 3 filtre cu carbon. Ai PM. Mersi.
                          sigpic
                          ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

                          Comment


                          • #88
                            Ai filtrele la posta

                            Comment


                            • #89
                              Salut, la cat timp trebuie schimbat? Am cam 8-9 mii km si e luat prin vara(iulie-august). Zi-mi din timp sa apuc sa fac comanda.
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Cam la 1 an sau 10.000 km, eventual comanda acum ca nu garantez ca peste 2 luni mai comercializez.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google