[Vand] Cauciucuri Vredestein de vara pt. Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Vand] Cauciucuri Vredestein de vara pt. Logan

    Se vand 4 jante wolfrace ultralite full black distanta la prezoane 4*100 sau 4*108, 6.5j/r15 incaltate cu cauciucuri vredestein sportrac3, giugiaro design 205/60/r15. Au rulaj 2500 km le-am folosit doar 3 luni vara trecuta, nu sunt lovite, nu sunt zgariate, absolut impecabile. Pretul este 1700 ron negociabil, predare personala in bucuresti sau prin curier pentru tara. Telefon 0724569365.


    -Am citit regulamentul si sunt de acord cu el-
    Attached Files

  • #2
    Daca le puneai si tu toamna trecuta la vanzare ... iti eram client sigur, insa, din pacate am luat noi.
    Bafta la vanzare, jantele sunt foarte tari.
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • #3
      Ms frumos, si cauciucurile sunt f tari cand le-am luat mi le-au recomandat ca cele mai bune pentru ploaie si asa e chiar am ramas impresionat de ele.

      Comment


      • #4
        Daca era pe 16' le luam fara sa clipesc Super jante si pret ok, Up de la mine
        Megane II faza II 1.5dcI K9K

        http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

        Comment


        • #5
          Le dai si fara cauciucuri?
          ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

          Comment


          • #6
            da le-as da si fara cauciucuri dar cer 800 de ron pe ele ultimul pret

            Comment


            • #7
              jantele au plecat catre userul adryanys au mai ramas doar cauciucurile 800 ron toate ultimul pret

              Comment


              • #8
                gumele le dai doar toate 4, sau dai si set de 2?

                Comment


                • #9
                  nu mai vreau sa le impart in 2 si pe astea se dau toate 4 pentru ca altfel se dau greu imi pare rau

                  Comment


                  • #10
                    Un UP mare de la mine, baiat serios!
                    Cauciucurile sunt excelente, imi pare rau ca nu am avut bani sa le iau echipate complet!
                    Attached Files
                    ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                    Comment


                    • #11
                      sesisezi ce bine se aseaza acum masina fata de atunci cand aveai jantele de tabla ? si frana se simte mai bine
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • #12
                        Sa sti ca ai dreptate, eu am zis ca mi se pare, diferenta nu este foarte mare insa este sesizabila. Am trecut si de la cauciucurile de iarna si mai este si asta o treaba!
                        ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                        Comment


                        • #13
                          frumos, sa le stapanesti sanatos. inca mai sunt valabile cauciucurile

                          Comment


                          • #14
                            Multumesc!
                            Succes cu vanzarea cauciucurilor, baieti sunt super, le'am vazut!
                            ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                            Comment


                            • #15
                              se poate un moderator sa-mi modifice si mie titlul threadu-lui in "[Vand] Cauciucuri Vredestein de vara pt. Logan"? Va multumesc anticipat

                              Done!
                              Last edited by 77sky; 1 May 2012, 11:33.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google