[CUMPAR] Un Set De Jante Red Ring

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [CUMPAR] Un Set De Jante Red Ring

    Sunt interesat sa achizitionez un set de jante negre cu red ring pentru Logan.
    dimensiune 65/15 prindere 4x100 (parca asta e distanata la Logan). Jantele pot fi noi sau second. Cele second sa fie in stare buna (sa nu bata sa nu fie sudate sau lovite sa nu necesite revopsire). Si un detaliu important sa fie la un pret decent. Daca aveti ceva asemanator de vanzare va rog sa postati sau sa-mi dati PM. Am sa analizez ofertele si apoi am sa ma hotarasc ce cumpar ... Multumesc.

    Am pus si o poza informativa referitor la aspectul jantelor care-mi plac.

    Am citit regulamentul si sunt deacord cu el.
    Attached Files
    My ride

  • #2
    nimeni ?!
    My ride

    Comment


    • #3
      dimensiune 65/15
      ce vrei sa spui cu asta?
      Loganul are jante pe 15 cu prinderi 4x100 gaura centrare de 60,1mm
      ce ai dorit sa spui cu 65/15?
      Numai bine.
      ps:jante ca acele gasesti,dar nu stiu la ce pret te gandesti tu
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • #4
        Vezi aici ca mai nou acel red ring se poate monta pe orice janta. Se gasesc si in culori diferite .

        Jantele din poza pusa de tine sunt ultralegera (daca nu ma insel) de la wolfrace si costa maxim 1300lei / set.
        real power..... diesel power by

        Comment


        • #5
          nu stiu exact ce am vrut sa spun nu ma prea pricep la jante doar ca le gasisem pe un site trecute ca dimensiune 65/15 si am preluat de acolo. ma intereseaza sa se poata pune pe ele cauciucurile standard din talon 185/65/15...daca trebuie sa fac o alta alegere referitor la dimensiuni va rog sa ma "luminati". sunt dispus sa dau in jur de 1200 pe un set de jante ca cele din poza dar sa fie noi iar second depinde de stare in care le gasesc...
          cele puse de mine sunt Wolfrace Ultra Lite Matt Black Red Ring
          My ride

          Comment


          • #6


            Uite aici in josul paginii sunt 3 modele red ring pe care poti linistit sa le pui pe dimensiunea specificata de tine. Stima
            Last edited by pojejena; 30 April 2012, 23:20. Reason: L.E
            sigpic
            Nu există întrebări proaste, doar oameni proşti.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google