Cumpar Chedere Geamuri Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Chedere Geamuri Logan

    Dupa cum spune in titlu sunt interesat sa cumpar un set de 4 chedere de geam. Ma refer la chederele pentru geamurile de la cele 4 usi.

    Va rog sa nu veniti cu oferte cu preturi fantastice. Sunt putini cumparatori pentru asa ceva, asadar cine vinde se cam chinuie sa le dea....

    Daca e cineva care vinde masina si vrea sa facem schimb de chedere + diferenta modica de la mine - il rog sa ma caute pe PM

    Am dat cu veselina sub chedere si la fiecare cheder pe o portiune de 10 cm s-a cam "cascat" si nu mai sta lipit de tabla ci ramane un mic spatiu intre cheder si tabla.

    Pe mine ma deranjeaza un pic treaba asta ca aspect vizual .

    Date de contact : rog mesaj privat

    Am citit regulamentul si sunt de acord cu el.

  • #2
    sunt si eu interesat...cel putin unul imi trebuie cel de pe usa din fata..

    Comment


    • #3
      valabil.........

      Comment


      • #4
        le-ai uns ca sa alunece geamul mai bine nu?, trebuia sa le sufli cu aer si sa le speli , incearca si varianta asta si dupaia da bani pe chedere, o sa ma interesez cat costa chederele alea la un prieten la magazin si te anunt ca stam aproape unu de altu , poate e convenabil sa le cumperi noi

        Comment


        • #5
          Vaselina am dat-o pe tabla, ma rog ... nu era intentia sa ung chederul.
          Mai dadusem si anul trecut si nu a avut nimic, poate am pus prea multa data asta ... un singur lucru e clar pentru mine acum : NU mai dau cu vaselina sub chedere

          Bineinteles ca am sters deja toata vaselina de sub chedere.
          Deocamdata nu e chiar suparator, daca prin o oferta cu chederele astea ma bag sa mi le schimb ...

          Comment


          • #6
            inca mai caut

            Comment


            • #7
              Am deschis topic cu asa ceva ...dc nu te ai uitat?
              Am patit o si eu si mi am luat chedere de la dezmembrari.Daca gasesc chedere te anunt

              Comment


              • #8
                inca un up, din cand in cand

                Comment


                • #9
                  Care gasiti anuntati si unde si cat costa..

                  Comment


                  • #10
                    Ti am dat pm

                    Comment


                    • #11
                      Intra in plan secund treaba cu chederele.

                      Dupa ce am curatat vaselina de sub ele si le-am mai presat pe rama usii.... ce credeti ... minune... si-au revenit aproape in totalitate.

                      Sunt mai interesat de achizitionarea jantei de tabla din celalalt topic pe care il am la bazar .

                      Comment


                      • #12
                        Se poate inchide

                        Chederele si-au revenit la loc in totalitate dupa ce am curatat vaselina de sub ele

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google