[CUMPAR] Sigle Logan NOU.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [CUMPAR] Sigle Logan NOU.

    Dupa cum spune titlul sunt interesat sa cumpar 2 sigle(embleme) Dacia Sandero sau Logan nou.

    Daca stiti un site ceva... postati-l aici

    Multumesc
    Last edited by Dajicu; 8 June 2012, 17:17. Reason: Neintelegerea unui cuvant

  • #2
    nu mai posta anunturi vanzare/cumparare la sectiune de detalii piese,este sectiune dedicata pt asa ceva!


    P.S: mentioneaza ce fel de sigle vrei sa achizitionezi Ph1 sau Ph2.
    Numai bine.
    MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

    Logan din Bicaz (Neamt)

    Comment


    • #3
      sigla de pe spate PH2 o dau eu ca vreau sa o fac clean si nu-mi mai trebuie. daca nu te grabesti foarte tare o sa si ajung prin botosani cand mai merg pe acolo in vizita la ai mei. Apropos ... acolo m-am nascut si am copilatit pana m-am insurat in piatra
      My ride

      Comment


      • #4
        Salut,emblema ph2 fata-25 lei.
        Attached Files

        Comment


        • #5
          Imi pare rau ca vorbesc in nestire de cauza dar cum imi dau seama daca e ph1 sau ph2 ?
          @axscu daca ai putea face o poza fara blit ca nu-mi dau seama daca esti tu sau e dusa culoarea de pe sigla.

          P.s: scuze pt topic si m-am dus in fata la Sandero si am gasit pe locul unde intra emblema "xf 14" ... nu stiu daca ajuta
          sau de exemplu Ph1(spate) si ph2(fata) asta inseamna? daca da imi trebuie si fata si spate

          Comment


          • #6
            Fi atent emblema de ph1 este cea cu albastru adica cea din prima poza iar cea de ph2 e cea pe care a pus-o axcsu adica cea din a doua poza sper ca te-am lamurit.
            Ps. la Sandero trebuie sigla de ph2 adica cea din a doua poza .
            Attached Files
            I changed her oil , she changed my life
            sigpic

            Comment


            • #7
              Nu stiam ce inseamna , Multumesc !

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google