Resoftari,leduri,chei,decodare ECU,activari functii in Bucuresti,Cluj si MM

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut.

    Cheie pot face, dar resoftare momentan nu. Discutam detaliile pe PM.
    Resoftari, leduri, activari functii, etc... in Cluj si Maramures.

    Comment


    • Mersi de rempare masina merge ok , te mai sun pentru CB si pentru activat stergatoarele cind dai sprit cat de repede.
      .Nu stii merge la ph1 maneta de CB si de VAN? Am gasit undeva la 50 lei.
      Last edited by aurel_ovi; 2 May 2014, 21:03.

      Comment


      • salut ! faci resoftari si la logan 1,5dci 70 cp ? si, daca da, la ce pret ? da-mi un pm, te rog. deci in bucuresti nu mai ajungi ?

        Comment


        • M-ar fi interesat si pe mine modificarea tonalitatii semnalului. Mai vii prin Bucuresti sau macar un sfat cum se poate face? Mersi!
          Si nu ne duce pe noi in ispita, caci gasim drumul si singuri

          Comment


          • @aurel_ovi Merge si de van, si de mcv fara probleme.

            @B997NDL, catalin08 Prea curand nu cred ca ajung la Bucuresti. Oricum cel mai probabil cand merg o sa postez aici si in caz ca nu va rezolvati problema pana atunci...
            Resoftari, leduri, activari functii, etc... in Cluj si Maramures.

            Comment


            • Ok, da-ne un semn cand iti programezi o venire pe aici. Numai bine!
              Si nu ne duce pe noi in ispita, caci gasim drumul si singuri

              Comment


              • Cristi, am avut dat jos bordul si de atunci nu se mai blocheaza usile cand trec de un anumit prag de viteza. e posibil sa fi nenorocit vreo legatura sau ceva fir?
                Sau din cauza ca am dat jos bateria s-au dus setarile din calculator ?

                Comment


                • Mai este valabil anuntul?
                  sigpic
                  Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

                  Comment


                  • Salut.

                    Vezi ca poate ai miscat firul care duce semnalul de viteza la uch. Dar tinand cont cand ai postat tu, probabil ai rezolvat deja problema.

                    Pentru Bucuresti nu mai e valabil. Iar la Cluj ajung doar o data la cateva luni.
                    Resoftari, leduri, activari functii, etc... in Cluj si Maramures.

                    Comment


                    • Originally posted by kristikapa View Post
                      Salut.

                      Vezi ca poate ai miscat firul care duce semnalul de viteza la uch. Dar tinand cont cand ai postat tu, probabil ai rezolvat deja problema.

                      Pentru Bucuresti nu mai e valabil. Iar la Cluj ajung doar o data la cateva luni.
                      Salut. M-ar interesa dacă mai schimbi ledurile la bord pentru Cluj (preț, cam cat durează operațiunea, dacă vor fi probleme cu acele pentru ca am înțeles ca se decalibreaza ușor...). Mersi.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google